reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nie wiem czy za dużo juz planowałam z tą ciążą, czy za dużo osób wiedziało? Nie mam pojęcia czemu to sie tak stało, na dodatek 10 miesięcy temu antykoncepcje odstawiłam i staraliśmy sie o dzieciątko, myślałam że sie udało a tu chyba niestety nic z tego [emoji17]
Spokojnie bądź dobrej myśli [emoji8][emoji8]
 
reklama
Właśnie wyszłam, niestety jestem załamana nadal pusty pęcherzyk. Dał mi luteine i za tydzień mam sie pojawić jak serduszka nie będzie to do usunięcia. A tak sie cieszyłam na tą ciąże. [emoji26]
Jeju kochana , współczuję ... jednak mam nadzieje , ze stanie sie cud i pojawi sie dzidziuś z serduszkiem [emoji8][emoji8]
 
Hej. Ja mialam 2 dniowe plamienie polaczone z bolem brzucha i tez juz w mojej glowie powstal czarny scenariusz. Poszlam do ginekologa spanikowana (tez na 16 wiec caly dzien stresu), mowie mu ze dramat, polozylam sie do USG a on spokojnym glosem powiedzial, ze tu jest zarodek i tu widac serduszko. Od 2 dni biore Duphaston 3 razy dziennie. Takze naprawde wszystko moze byc dobrze!!🤗🤗🤗
Zazdroszcze bardzo, ja niestety wizyta dziś nie udana
 
Dziewczyny, które biorą luteine to palcem ją dopochwowo wsadzacie czy jak bo dla mnie to całkowita nowość.
[/QUOTE]

palcem po ściance pochwy prowadzić
 
Nic za bardzo nie mówił, jedynie że pęcherzyk ciążowy jest, ale pusty. Dał luteine i kazał czekać tydzień i zjawić sie za tydzień, wziąć od rodzinnego do 9 kwietnia zwolnienie i wtedy sie okaże czy do usunięcia czy jednak ciąża żyje. Do końca jej nie przekreślił, mówil że może rzeczywiście późno zaszłam w ciaże może nawet z początkiem marca i ten tydzień mam leżeć. W aptece dopiero mi na popołudnie luteine załatwią.

Malianka wielkie dzięki za takie pocieszenie.






Dziewczyny, które biorą luteine to palcem ją dopochwowo wsadzacie czy jak bo dla mnie to całkowita nowość.
Ja aplikatorem, który jest przy luteinie :)
 
Zazdroszcze bardzo, ja niestety wizyta dziś nie udana
Kochana nie mów tak proszę. Nieudana to by była gdyby lekarz powiedział że już po wszystkim, i nie podjął by żadnej inicjatywy. Uwierz mi przeżyłam coś takiego, że pare dni po wzorowej wizycie, pojechałam z plamieniem a tam się okazało ze serduszko już nie bije. Wtedy można mówić o nieudanej wizycie...
Głowa do góry! Jest nadzieja, bierz ta luteine, szukaj innego lekarza 🙂 ja w Ciebie wierze, tylko się nie zasmucaj i działaj 😗
 
Hej. Ja mialam 2 dniowe plamienie polaczone z bolem brzucha i tez juz w mojej glowie powstal czarny scenariusz. Poszlam do ginekologa spanikowana (tez na 16 wiec caly dzien stresu), mowie mu ze dramat, polozylam sie do USG a on spokojnym glosem powiedzial, ze tu jest zarodek i tu widac serduszko. Od 2 dni biore Duphaston 3 razy dziennie. Takze naprawde wszystko moze byc dobrze!!🤗🤗🤗

Ja sie boję tym bardziej, że jeszcze tydzień temu na USG prawie nic nie było widać. Pocieszam się, że mój lekarz ma naprawdę stary sprzęt, dlatego dziś Idę prywatnie i zobaczę.
 
reklama
Do góry