reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny, w nocy miałam lekkie plamienie, obecnie się nasiliło. Umówiłam się już prywatnie na godzinę 16 do lekarza, ale wariuje. Ostatnio niewiele było widać, teraz ta krew... Mam strasznie złe przeczucia i czuje, że już po wszystkim.

Moze progesteron masz nizszy? Daj znac po wizycie.. ale 3mam kciuki aby wszysto bylo oki...
 
reklama
Ja sie boję tym bardziej, że jeszcze tydzień temu na USG prawie nic nie było widać. Pocieszam się, że mój lekarz ma naprawdę stary sprzęt, dlatego dziś Idę prywatnie i zobaczę.

Tydzien chyba to w tym momencie kamien milowy w rozwoju ciazy, jakbym poszla do niego 3 dni wczesniej to pewnie tez by nic nie bylo widac, bo zarodek mial tylko 2.3mm :) Na nowym sprzecie na pewno bedzie duzo wiarygodniejszy obraz.
 
Kochana nie mów tak proszę. Nieudana to by była gdyby lekarz powiedział że już po wszystkim, i nie podjął by żadnej inicjatywy. Uwierz mi przeżyłam coś takiego, że pare dni po wzorowej wizycie, pojechałam z plamieniem a tam się okazało ze serduszko już nie bije. Wtedy można mówić o nieudanej wizycie...
Głowa do góry! Jest nadzieja, bierz ta luteine, szukaj innego lekarza 🙂 ja w Ciebie wierze, tylko się nie zasmucaj i działaj 😗
Na dodatek ginekolog kazał mi naściemniać rodzinnemu żeby dał mi zwolnienie, ale czy mi da to nie wiem. Popołudniu najwyżej innego lekarza będe szukać bo co zrobić. Mąż przyjedzie z pracy nie wiem co powie. Z tego co u was czytałam wcześniej jakoś ginekolog nie robił problemów ze zwolnieniem choć serduszka nie było, ale inne dolegliwości były. U mnie rano dzisiaj jakieś lekkie mdłości miałam i tak to nic poza tym nie mam z objawów, cycki mi troche urosły i są obolałe. I nic więcej no może jeszcze podbrzusze pobolewa.
 
@agabaj92 a usg robił przez powłoki? Bo wtedy też mniej widać na tym etapie. Ale zwolnienie to mógł aci dać, jak leki kazał brać, a nie sama kombinuj, bo masz leżeć. Dziwne to jednak. Szukaj innego lekarza
 
Na dodatek ginekolog kazał mi naściemniać rodzinnemu żeby dał mi zwolnienie, ale czy mi da to nie wiem. Popołudniu najwyżej innego lekarza będe szukać bo co zrobić. Mąż przyjedzie z pracy nie wiem co powie. Z tego co u was czytałam wcześniej jakoś ginekolog nie robił problemów ze zwolnieniem choć serduszka nie było, ale inne dolegliwości były. U mnie rano dzisiaj jakieś lekkie mdłości miałam i tak to nic poza tym nie mam z objawów, cycki mi troche urosły i są obolałe. I nic więcej no może jeszcze podbrzusze pobolewa.
A zapytałaś gina dlaczego nie dał Ci zwolnienia skoro przepisał luteinę i kazał leżeć? To chyba jego obowiązek przy takich zaleceniach...
 
reklama
@agabaj92 a usg robił przez powłoki? Bo wtedy też mniej widać na tym etapie. Ale zwolnienie to mógł aci dać, jak leki kazał brać, a nie sama kombinuj, bo masz leżeć. Dziwne to jednak. Szukaj innego lekarza
Tak robił przez powłoki brzuszne.
A zapytałaś gina dlaczego nie dał Ci zwolnienia skoro przepisał luteinę i kazał leżeć? To chyba jego obowiązek przy takich zaleceniach...
Mówił że nie może dać zwolnienia. bo nie ma serduszka. Jedynie jak jest serduszko i potwierdza to ciąże to dopiero może zwolnienie wypisać. Dziwny jakiś ten lekarz, mocno zastanawiam sie nad zmianą lekarza.
 
Do góry