reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Kurcze, ale na tym znanylekarz to chyba tylko prywatnie są lekarze?

Do niego zbytnio już nie chce iśc prywatnie. Jak już to inny lekarz.
Na stronie znany lekarz są lekarze którzy przyjmują prywatnie, ale na twoim miejscu umówiła bym się na taką wizytę. Ja chodzę prywatnie ale zdarzyło mi się kilka razy iść do gina na nfz - przepaść! Gabinety jak za PRLu, a sprzęt tragiczny. Oczywiście nie mówię że tak jest wszędzie, ale mam porównania ginekologow nfz a prywatnie u mnie. Gabinety prywatne są czysciutkie, mają nowoczesny sprzęt do usg który na pewno lepiej zobrazuje ciążę. Podejście do pacjentki też niebo a ziemia. Znajdź fajnego lekarza na znanylekarz.pl, wybierz takiego który ma fajne opinie. Zapisz się, dodaj w uwagach że wizyta pilna bo ciąża zagrożona. Będziesz przynajmniej spokojna że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Powodzenia! ❤️
 
reklama
Na stronie znany lekarz są lekarze którzy przyjmują prywatnie, ale na twoim miejscu umówiła bym się na taką wizytę. Ja chodzę prywatnie ale zdarzyło mi się kilka razy iść do gina na nfz - przepaść! Gabinety jak za PRLu, a sprzęt tragiczny. Oczywiście nie mówię że tak jest wszędzie, ale mam porównania ginekologow nfz a prywatnie u mnie. Gabinety prywatne są czysciutkie, mają nowoczesny sprzęt do usg który na pewno lepiej zobrazuje ciążę. Podejście do pacjentki też niebo a ziemia. Znajdź fajnego lekarza na znanylekarz.pl, wybierz takiego który ma fajne opinie. Zapisz się, dodaj w uwagach że wizyta pilna bo ciąża zagrożona. Będziesz przynajmniej spokojna że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Powodzenia! ❤
Mąż przyjedzie z pracy to zdecydujemy oboje, ale jestem dość mocno przekonana raczej już żeby iść nawet prywatnie, Jedynie co to koszty badań mnie przerażają z tego co dziewczyny piszą to ponad 400zł, ale czasami może i tak trzeba. A moge spytać skąd jesteś? Ja z okolic Leszna.
 
U mnie całą pierwszą ciążę gin kierowała się terminem z om pomimo że było ok półtorej tyg różnicy. Na sam koniec rozn8ca zmniejszyła się do tygodnia ale zawsze terminem porodu był termin z om.Niekoniecznie. Ja miałam położną ze szkoły rodzenia a dziecko zapisane później do zupełnie innej przychodni. Dodam że gina miałam z jeszcze innej przychodni.
Dzięki za odpowiedź 😉 a kiedy jest czas na jej wybór ?
 
Ja bez dwóch zdań poszłabym prywatnie do lekarza. Na znany lekarz jest ich masę, ktorzy przyjmują. Nie wytrzymalabym presji, że coś jest nie tak , albo, że nie wiem co jest. Pewnie i tak nie wytrzymam i pójdę znów w przyszłym tygodniu. Myśli mogą spowodować bardzo wiele złego. Wiem, że do tanich to nie należy, ale wolę zaoszczędzić na innych rzeczach . I nawet na IP bym poszła , nie ma wyrzutów. zwłaszcza, że teraz nie ma kolejek. To jest mój punkt widzenia. Ale mój spokój jest
najważniejszy. Jestem w tym punkcie egoistka trudno. L
 
Mąż przyjedzie z pracy to zdecydujemy oboje, ale jestem dość mocno przekonana raczej już żeby iść nawet prywatnie, Jedynie co to koszty badań mnie przerażają z tego co dziewczyny piszą to ponad 400zł, ale czasami może i tak trzeba. A moge spytać skąd jesteś? Ja z okolic Leszna.
Ciężko się dostać teraz, ale ja byłam w Lesznie u dr Szymańskiej ma bardzo dobry sprzęt bez porównania z tym z wizyty NFZ nono bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Jakbyś miała możliwość to idź do niej wizyta z USG 150 zł.
 
Na stronie znany lekarz są lekarze którzy przyjmują prywatnie, ale na twoim miejscu umówiła bym się na taką wizytę. Ja chodzę prywatnie ale zdarzyło mi się kilka razy iść do gina na nfz - przepaść! Gabinety jak za PRLu, a sprzęt tragiczny. Oczywiście nie mówię że tak jest wszędzie, ale mam porównania ginekologow nfz a prywatnie u mnie. Gabinety prywatne są czysciutkie, mają nowoczesny sprzęt do usg który na pewno lepiej zobrazuje ciążę. Podejście do pacjentki też niebo a ziemia. Znajdź fajnego lekarza na znanylekarz.pl, wybierz takiego który ma fajne opinie. Zapisz się, dodaj w uwagach że wizyta pilna bo ciąża zagrożona. Będziesz przynajmniej spokojna że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Powodzenia! ❤
Za 200 zł za wizytę każdy będzie miły 😒😒😄
 
reklama
U mnie jak i 2 tyg temu jak i dziś tylko pęcherzyk ciążowy tyle że dziś z maleńkim krwiakiem ponoć. Mi kazał brać luteine i przyjść 9 kwietnia. Ten lekarz co u niego byłam też na nfz ale dziwne bardzo podejście ma do pacjentki, ciąży nie przekreśla do końca. Nie wiem co robić czy nie szukać innego sobie lekarza.
Może warto skonsultować to z innym lekarzem. Nie ufam do końca jakoś temu sprzętowi który mają w państwowych placówkach. Miałam robione kiedyś USG piersi na NFZ i Pani doktor stwierdziła że nic tam nie ma mimo że ja sama czułam palpacyjnie, po tygodniu poszlam prywatnie bo nie dawało mi to spokoju i po kolejnych 4 tygodniach już byłam na bloku operacyjnym gdzie miałam usuwana 1/4 piersi..
 
Do góry