reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A swoją drogą została mi przed chwilką odwołana kolejna wizyta w Luxmed - brawo oni [emoji2959] tracą strasznie w moich oczach [emoji35]
O kurcze masakra, ja pomału sie szykuje na swoją wizyte. Nocka nie przespana zbytnio, ale to wiedziałam, że tak będzie.
Chyba w miare spokojna jestem coś mi sie wydaje, dziewczyny dajecie otuche. Na dodatek nos już nie tak zatkany jedynie gardło w nocy sie we znaki daje.
Na dodatek chyba miałam poranne mdłości, coś mi było nie dobrze zanim śniadanie zaczęłam jeść.
Reszcie wizytujących powodzenia życzę sobie też.
 
O kurcze masakra, ja pomału sie szykuje na swoją wizyte. Nocka nie przespana zbytnio, ale to wiedziałam, że tak będzie.
Chyba w miare spokojna jestem coś mi sie wydaje, dziewczyny dajecie otuche. Na dodatek nos już nie tak zatkany jedynie gardło w nocy sie we znaki daje.
Na dodatek chyba miałam poranne mdłości, coś mi było nie dobrze zanim śniadanie zaczęłam jeść.
Reszcie wizytujących powodzenia życzę sobie też.
Mocno trzymam kciuki [emoji847][emoji8]
Ja też mam wiecznie coś z nosem, ale czytałam gdzieś że na początku śluzówka w nosie może spuchnąć czy coś takiego. I faktycznie pamiętam że w pierwszej ciąży też miałam na początku problem z nosem.
 
To u mnie będzie 9 lat i 27 miesięcy [emoji4]
Ja jednak się trochę obawiam mimo, że lekarze twierdzą, że od wewnątrz nie widać, że byłam cięta dwa razy [emoji6]
Ja też będę mieć 3 cesarkę. Młody 9 lat skończy w maju, a córcia teraz w niedzielę wielkanocną 2 latka.
 
Ja piję siemię lniane zmielone codziennie z świeżo wyciśniętym sokiem. Tylko pamiętaj, że musisz pić do tego dużo wody wciągu dnia. Ja wczoraj przesadziłam trochę z wodą i latałam do kibelka do północy [emoji2960]
Dziewczyny, czy ktoraś z Was pije błonnik witalny? Patrzyłam w necie, to niby nie ma przeciwskazań... Przed ciążą piłam i chyba pomagał na zaparcia i te sprawy [emoji4]
 
O kurcze masakra, ja pomału sie szykuje na swoją wizyte. Nocka nie przespana zbytnio, ale to wiedziałam, że tak będzie.
Chyba w miare spokojna jestem coś mi sie wydaje, dziewczyny dajecie otuche. Na dodatek nos już nie tak zatkany jedynie gardło w nocy sie we znaki daje.
Na dodatek chyba miałam poranne mdłości, coś mi było nie dobrze zanim śniadanie zaczęłam jeść.
Reszcie wizytujących powodzenia życzę sobie też.
O której masz wizytę? Ja dzisiaj tez mam, ale po 20. Będzie dobrze, daj znać nam po!!
 
Mocno trzymam kciuki [emoji847][emoji8]
Ja też mam wiecznie coś z nosem, ale czytałam gdzieś że na początku śluzówka w nosie może spuchnąć czy coś takiego. I faktycznie pamiętam że w pierwszej ciąży też miałam na początku problem z nosem.
Złapało mnie przeziębienie, ale jest już lepiej dzięki domowym sposobom tj. czosnek na kanapke, syrop z cebuli, herbata z cytryną i imbirem czasami z miodem. Jedynie nos mi został zawalony.
 
reklama
Do góry