reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, czy ktoraś z Was pije błonnik witalny? Patrzyłam w necie, to niby nie ma przeciwskazań... Przed ciążą piłam i chyba pomagał na zaparcia i te sprawy [emoji4]
 
Z tego co pamiętam to mamaginekolog o tym mówiła że jest to na bieżąco uzupełniane i co ileś tam czasu ginekolog musi od nowa starać się o ten certyfikat- nie dostaje się go raz na zawsze.
Ok, dzięki za odpowiedź.
Już wiem do kogo się zapisze 😉 jutro dzwonię ☺
A powiedzcie dziewczynki bo ja zielona jestem ale obiło mi się o uszy że trzeba wybrać położną ( nie chodzi tu o prywatną położną do porodu ) kiedy to trzeba zrobić i co to ma na celu ?
 
Ok, dzięki za odpowiedź.
Już wiem do kogo się zapisze [emoji6] jutro dzwonię [emoji5]
A powiedzcie dziewczynki bo ja zielona jestem ale obiło mi się o uszy że trzeba wybrać położną ( nie chodzi tu o prywatną położną do porodu ) kiedy to trzeba zrobić i co to ma na celu ?

O jaka położna chodzi ? W jakim celu ? Ja nic nie wybierałam oprócz położnej środowiskowej przed porodem dla malucha która przychodzi na wizyty patronażowe
 
Ja połówkowe będę robić u lekarza z tym certyfikatem.
A nie masz możliwości wykonać u niego badania pierwszego trymestru? Jednak badania prenatalne, które robisz do 13+6 to podstawa, prawidłowe zbadanie kości nosowej, przezierności karkowej czy przepływów w serduszku bardzo wiele mówi na tym etapie.
 
Ok, dzięki za odpowiedź.
Już wiem do kogo się zapisze 😉 jutro dzwonię ☺
A powiedzcie dziewczynki bo ja zielona jestem ale obiło mi się o uszy że trzeba wybrać położną ( nie chodzi tu o prywatną położną do porodu ) kiedy to trzeba zrobić i co to ma na celu ?
Pewnie mówisz o położnej środowiskowej z przychodni. Możesz się z nią umówić na kilka wizyt przed porodem, po porodzie przychodzi do domu żeby podejrzeć i zważyć Malucha.
Nie wiem czy jest obowiązek odbycia tych spotkań, ja przy poprzedniej ciąży rejestrowałam dziecko w przychodni sporo oddalonej od mojego miejsca zamieszkania i położna nie przyjeżdżała bo miała za daleko 😃 Przed porodem też się z nią nie widziałam także przynajmniej u mnie to tylko papier.
 
Witam Was [emoji846]


U mnie dziś już 10+0 ale się cieszę [emoji5] muszę zadzwonić do doktorka aby umówić się na prenatalne. Myślę, że za dwa i pół tygodnia dowiem się kto kryje się w moim brzuszku i mam nadzieję, że jest zdrowiutkie [emoji4][emoji4][emoji4]
Ale ja bym chciała 3 chłopaka [emoji3]

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106] serduszka muszą pięknie bić [emoji176][emoji176][emoji176]
Wiem, że to trudne, ale bądźcie dobrej myśli [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]

Moje ancymonki już pełne energii, właśnie grają w piłkę, która fruwa mi nad głową.
Skąd oni biorą ta energię?? [emoji50]
 
reklama
Do góry