reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
To moja pierwsza ciąża i albo za wcześnie albo jestem jakaś inna bo apetytu rzeczywiście nie mam ale jem i nie wymiotuje, dziś zachciało mi się robić ramen ale ze tatuś nie lubi to będzie do tego jeszcze pyra z gzikiem ( ja jestem z Poznania więc u nas to stabdard). Właśnie dziewczyny a Wy skąd?
Czesc, tez jestem z Poznania, choc obecnie mieszkam w Belgii (3letni kontrakt meza), tez mi termin na 17 wychodzi, tez pierwsza ciaza.
Jak sie czujesz, cos czytalam, ze jakies plamienie? Trzymaj sie dzielnie, daj znac 💚
 
Jestem po wizycie, nie miałam jak napisać wcześniej. Serduszko na całe szczęście jest i bije 140/min. Zarodek 9mm, pęcherzyk 2,4cm. Wg usg 6+6 czyli jest tak jak myślałam.. Ja sama obliczyłam ciąże na 7+0 czyli mało co się pomyliłam. Termin porodu 10 listopada. Z jednej strony jestem szczęśliwa że wszystko dobrze z zarodkiem a z drugiej strony lekarz nie założył mi karty ciąży i kazał zapisać się do poradni ginekologicznej na NFZ.... I powiedział że tam mi założą kartę ciazy, zrobią badania i dadzą zwolnienie.... Jutro muszę iść do roboty bo lekarz zwyczajnie mnie olał.... Chcialam ciąże prowadzić u niego prywatnie ale po dzisiejszym już chyba nie chce... Gdzie ja teraz znajdę lekarza na NFZ na cito żeby zalozyl kartę i dał zwolnienie... Załamka
IMG_20200323_201739.jpg
 
Czesc, tez jestem z Poznania, choc obecnie mieszkam w Belgii (3letni kontrakt meza), tez mi termin na 17 wychodzi, tez pierwsza ciaza.
Jak sie czujesz, cos czytalam, ze jakies plamienie? Trzymaj sie dzielnie, daj znac 💚
To trzymam kciuki za Was i mam nadzieję że w listopadzie będziemy razem rodzić :)
 
Jestem po wizycie, nie miałam jak napisać wcześniej. Serduszko na całe szczęście jest i bije 140/min. Zarodek 9mm, pęcherzyk 2,4cm. Wg usg 6+6 czyli jest tak jak myślałam.. Ja sama obliczyłam ciąże na 7+0 czyli mało co się pomyliłam. Termin porodu 10 listopada. Z jednej strony jestem szczęśliwa że wszystko dobrze z zarodkiem a z drugiej strony lekarz nie założył mi karty ciąży i kazał zapisać się do poradni ginekologicznej na NFZ.... I powiedział że tam mi założą kartę ciazy, zrobią badania i dadzą zwolnienie.... Jutro muszę iść do roboty bo lekarz zwyczajnie mnie olał.... Chcialam ciąże prowadzić u niego prywatnie ale po dzisiejszym już chyba nie chce... Gdzie ja teraz znajdę lekarza na NFZ na cito żeby zalozyl kartę i dał zwolnienie... Załamka Zobacz załącznik 1095817
Może uda Ci sie znaleźć, szukaj od rana. Ja sie też zastanawiam czy mi wypisze zwolnienie za tydzień w środę, bo jak nie to będzie masakra wracać do pracy po miesiącu w domu, gdzie mnie jeszcze plecy bolą i ustać nie moge 8godzin a praca stojąca i fizyczna. Życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby udało Ci sie znaleźć lekarza na NFZ, bynajmniej badania będziesz mieć za darmo. A jak Ci sie nie uda spróbuj może prywatnie ale innego niż ten.
 
Jestem po wizycie, nie miałam jak napisać wcześniej. Serduszko na całe szczęście jest i bije 140/min. Zarodek 9mm, pęcherzyk 2,4cm. Wg usg 6+6 czyli jest tak jak myślałam.. Ja sama obliczyłam ciąże na 7+0 czyli mało co się pomyliłam. Termin porodu 10 listopada. Z jednej strony jestem szczęśliwa że wszystko dobrze z zarodkiem a z drugiej strony lekarz nie założył mi karty ciąży i kazał zapisać się do poradni ginekologicznej na NFZ.... I powiedział że tam mi założą kartę ciazy, zrobią badania i dadzą zwolnienie.... Jutro muszę iść do roboty bo lekarz zwyczajnie mnie olał.... Chcialam ciąże prowadzić u niego prywatnie ale po dzisiejszym już chyba nie chce... Gdzie ja teraz znajdę lekarza na NFZ na cito żeby zalozyl kartę i dał zwolnienie... Załamka Zobacz załącznik 1095817
Super, że ciąża rozwija się prawidłowo ♥ dziwny lekarz, na szybko może rodzinny wystawi Ci L4 - też może z kodem B :)
 
reklama
Do góry