reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Spróbój zadzwonić do rodzinnego po L4, jak dowiedzialam sientydzień temu o ciąży, pierwsze co zadzwoniłam do rodzinnego po l4 i wystawił telefonicznie, a dzisiaj mam już od gina na 100%
 
reklama
Dziewczyny przygarnicie mnie?[emoji849] Tydzień temu test pokazał 2 kreseczki. W domu 3 chłopaków 8.5, 7 i 5 lat. Ta ciąża zupełnie nie planowana ale pierwszy szok już minął i teraz nawet się cieszę[emoji7] termin wg okresu na 21 listopada
Witaj [emoji847] rozgosc sie [emoji4]
 
Spróbój zadzwonić do rodzinnego po L4, jak dowiedzialam sientydzień temu o ciąży, pierwsze co zadzwoniłam do rodzinnego po l4 i wystawił telefonicznie, a dzisiaj mam już od gina na 100%
Już miałam 2 razy przedłużane od rodzinnego ale jak powiedziałam że idę do ginekologa na usg to powiedziała mi że teraz kolejne zwolnienie wystawić mi musi ginekolog....
 
Właśnie wróciłam z mojej wizyty, bicia serduszka jeszcze nie bylo bo za wcześnie, dopiero wg USG 5 tyd. 6d, w następny czwartek mam się pokazać. To była moja pierwsza wizyta u nowej ginki, ale bardzo miłe że podała swój numer telefonu i jakby się cokolwiek działo niepokojącego to mam dzwonić albo przyjechać do szpitala na dyżur. L4 dostałam do przyszłej wizyty, mam unikać ludzi i uważać na siebie. Przepisała jeszcze lek duphaston i badanie TSH, bo resztę zrobiłam już 2 miesiące temu.
Jestem spokojniejsza po wizycie [emoji16]
Najważniejsze , ze sie uspokoiłas po wizycie [emoji4]
 
Ja już po wizycie, wszystko okej, serduszko bije, 7 tydzień, termin 9.11.2020 [emoji3]
Trafiłam na super ginekolog, co prawda prywatnie. Zrobiła mi od razu usg piersi.

Następna wizyta 28.04 [emoji3]
Super, gratulacje [emoji7][emoji7][emoji8] masz podobny termin do mojego [emoji4][emoji4]
Dziewczyny jestem już po wg usg 7+2, serce jak dzwon wszystko w porządku
Zobacz załącznik 1095794
Super, kamień z serca [emoji7] Gratuluję [emoji8]
 
Jestem po wizycie, nie miałam jak napisać wcześniej. Serduszko na całe szczęście jest i bije 140/min. Zarodek 9mm, pęcherzyk 2,4cm. Wg usg 6+6 czyli jest tak jak myślałam.. Ja sama obliczyłam ciąże na 7+0 czyli mało co się pomyliłam. Termin porodu 10 listopada. Z jednej strony jestem szczęśliwa że wszystko dobrze z zarodkiem a z drugiej strony lekarz nie założył mi karty ciąży i kazał zapisać się do poradni ginekologicznej na NFZ.... I powiedział że tam mi założą kartę ciazy, zrobią badania i dadzą zwolnienie.... Jutro muszę iść do roboty bo lekarz zwyczajnie mnie olał.... Chcialam ciąże prowadzić u niego prywatnie ale po dzisiejszym już chyba nie chce... Gdzie ja teraz znajdę lekarza na NFZ na cito żeby zalozyl kartę i dał zwolnienie... Załamka Zobacz załącznik 1095817
Super kochana , jakie ładne zdjęcie . Gratuluje [emoji8]
Kurczę daj znać czy znalazłaś lekarza [emoji848]
 
Hej dziewczyny.
Coraz ciężej mi ogarniać wszystkie wpisy bo z każdym dniem jest ich więcej. Nie nadążam za Wami ;) U mnie z czasem kiepsko bo w domu trójka dzieci - w tym niesforny dwulatek i lekcje online....
Gratuluję wszystkich udanych wizyt. I oczywiście bijacych serduszek. Za te, które jeszcze nie biją trzymam mocno kciuki.
Przykro mi z powodu plamien, mam nadzieję że to chwilowe i wszystko będzie ok! Ja też plamilam a ciążę donosilam. Więc z całego serca życzę aby to były niegroźne incydenty.
 
reklama
Do góry