reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A ja mam pytanie czy pracujecie? Na jakich stanowiskach? I kiedy planujecie iść na L4?

Mi właśnie skończył się macierzyński, jestem na urlopie do końca marca. W poprzedniej ciąży pracowałam do 25 tygodnia, do momentu koedy trafiłam do szpitala na dwa tygodnie na patologie ciąży. Szyjka nagle mi się skróciła i założyli mi pessar. Od tego czasu miałam jakaś leżenia. Zobacze co tym razem powie gin. On zadecyduje.
A pracuje jako Koordynator działu sprzedaży
 
A ja mam pytanie czy pracujecie? Na jakich stanowiskach? I kiedy planujecie iść na L4?
Ja studiuje zaocznie a w tygodniu chodze do szkoly jezykowej. Dostalam od panstwa kursy wlasnie bo w austrii mieszkam. Czuje sie tak oslabiona i jeszcze mnie przeziebienie wzielo ze nie bylabym w stanie isc do pracy
 
Ja pracuje w urzędzie, przyjmuję i obsługuję petentów plus kilka innych zadań. Czuje się taka zmęczona, że już ledwo siedzę...
Pod koniec miesiąca i tak planowałam troche wolnego ze względu na ciężką operację mamy, chciałam wziąć na nią opiekę i najchętniej bym już do pracy nie wracała
 
Ja pracuje w urzędzie, przyjmuję i obsługuję petentów plus kilka innych zadań. Czuje się taka zmęczona, że już ledwo siedzę...
Pod koniec miesiąca i tak planowałam troche wolnego ze względu na ciężką operację mamy, chciałam wziąć na nią opiekę i najchętniej bym już do pracy nie wracała

Tak jak moja siostra i przez to wiecznie jest chora bo ciagle ktoś na nią kicha i prycha
 
Witam się z Wami [emoji4] wczorajszy test pokazał dwie kreski, dzisiaj zrobiłam betę i czekam niecierpliwie do 16 na wynik [emoji85] wg OM termin na 01.11 czyli urodziny męża ale test owu pozytywny był 16.02 więc wg tego termin na 08.11 [emoji4]
Ciągle boli mnie w dole brzucha i piersi okropnie [emoji2957]
Super wieści [emoji847] witaj wśród nas [emoji173]
Ja jak słyszę o tych betach to mnie krew zalewa. Tylko marnujecie pieniądze. Ja w żadnej nie robiłam. Nawet w tej co mi dzieciątko umarło.
Mnie beta uspokaja + mój lekarz woli jak mam chociaż jeden wynik bety zrobiony przed wizytą. Poza tym lubię to oczekiwanie na lekarza gdy w ręku mam wynik bety - dla mnie to taki bardziej namacalny element niż test [emoji4] ważne aby każdej było dobrze. Bez względu na to czy zrobi jeden test czy 10x bete [emoji4] także laski głowa do góry i no stres! [emoji173]
 
Super wieści [emoji847] witaj wśród nas [emoji173]Mnie beta uspokaja + mój lekarz woli jak mam chociaż jeden wynik bety zrobiony przed wizytą. Poza tym lubię to oczekiwanie na lekarza gdy w ręku mam wynik bety - dla mnie to taki bardziej namacalny element niż test [emoji4] ważne aby każdej było dobrze. Bez względu na to czy zrobi jeden test czy 10x bete [emoji4] także laski głowa do góry i no stres! [emoji173]
Jasne, ja tylko wyraziłam swoje zdanie, nie miałam zamiaru nikogu tym urazić.
 
reklama
Do góry