reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A nie jest tak, że żeby przejść na L4 to chociaż na 1 dzień trzeba wrócić do pracy? Gdzieś tak ostatnio czytałam. Chyba że mi się te nazwy urlopów pomieszały [emoji85]
Wiesz ja z pierwszym synem byłam na wychowawczym i jak przechodziłam na l4 to tylko oświadczenie pisałam, że chce przejść i tyle było. A teraz nie wiem. Wiem tylko, że jak kończył mi się macierzyński i miałam wybrać urlop zaległy to musiałam iść na badania lekarskie.
 
Ahaa. Najlepiej pewnie w kadrach będą wiedzieć. Sama chciałabym po macierzyńskim iść na wychowawczy i później od razu następne bobo 😉
 
Wiesz ja z pierwszym synem byłam na wychowawczym i jak przechodziłam na l4 to tylko oświadczenie pisałam, że chce przejść i tyle było. A teraz nie wiem. Wiem tylko, że jak kończył mi się macierzyński i miałam wybrać urlop zaległy to musiałam iść na badania lekarskie.
To jest tak że piszesz do pracodawcy prośbę o zakończenie urlopu wychowawczego. Możesz zaproponować sama termin i pracodawca albo się ustosunkuje albo da termin 30dni. I pierwszy dzień pracy powinnaś przedłożyć l4. Tutaj masz to bardziej szczegółowo opisane. Żadnych badań nie robisz.
 
Ja pracuje w przedszkolu jako wychowawca.. Mam grupę 3-4 latkow w liczbie 29. W środę idę do lekarza i zastanawiam sie czy pracowac do konca marca lub kwietnia czy od razu prosic o l4. Praca do latwych nie nalezy, ale mam dylemat...
 
5+5a mnie jak w żadnej ciąży chyba już rosną cycki, boże w końcu może doczekam się chociaż b [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]a szczypią niesamowicie i bolą. Tak mi ciasno w tym moim rozmiarze a[emoji849][emoji849][emoji849]
Zazdro[emoji16]
Ja tez A i nic a nic nie czuje
 
reklama
Do góry