reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest sens robić jeszcze betę skoro w terminie miesiączki robiłam 3 razy i przyrosty były ok
44—83—210
Najchętniej to podloczylabym sue do usg lub zakupiła jakiś test z oznaczeniem bHCG na zasadzie glukometru [emoji23][emoji23][emoji23]szkoda, ze nikt tego jeszcze nie wynalazł [emoji16]
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest sens robić jeszcze betę skoro w terminie miesiączki robiłam 3 razy i przyrosty były ok
44—83—210
Najchętniej to podloczylabym sue do usg lub zakupiła jakiś test z oznaczeniem bHCG na zasadzie glukometru [emoji23][emoji23][emoji23]szkoda, ze nikt tego jeszcze nie wynalazł [emoji16]
Ja jak słyszę o tych betach to mnie krew zalewa. Tylko marnujecie pieniądze. Ja w żadnej nie robiłam. Nawet w tej co mi dzieciątko umarło.
 
Ja jak słyszę o tych betach to mnie krew zalewa. Tylko marnujecie pieniądze. Ja w żadnej nie robiłam. Nawet w tej co mi dzieciątko umarło.
Nie rozumiem, domowego testu ciazowego też nie robiłaś?
Dla niektórych wiadomość o ciąży to cud, dlatego sprawdxaja na wszystkie możliwe sposoby czy jest ok.
Strasznie nie lubię takiego podejścia...🤦‍♀️ niech każda robi to co uważa za słuszne dla siebie
 
Nie rozumiem, domowego testu ciazowego też nie robiłaś?
Dla niektórych wiadomość o ciąży to cud, dlatego sprawdxaja na wszystkie możliwe sposoby czy jest ok.
Strasznie nie lubię takiego podejścia...[emoji2356] niech każda robi to co uważa za słuszne dla siebie
Robiłam nawet dwa. Ale u mnie podstawa jest wizyta u lekarza. Ja już kiedyś wierzyłam z mężem w cyferki i chcieli nam wmówić bezpłodność bo cyferki tak pokazują. I co?dwoje zdrowych dzieci, trzecie w drodze. Nawet mój lekarz twierdzi, że to strata pieniędzy i tylko stresujecie się.
 
Nie rozumiem, domowego testu ciazowego też nie robiłaś?
Dla niektórych wiadomość o ciąży to cud, dlatego sprawdxaja na wszystkie możliwe sposoby czy jest ok.
Strasznie nie lubię takiego podejścia...[emoji2356] niech każda robi to co uważa za słuszne dla siebie
A przecież ja nikomu nie bronię tylko wyraziłam swoje zdanie na ten temat-chyba mogę??
 
Robiłam nawet dwa. Ale u mnie podstawa jest wizyta u lekarza. Ja już kiedyś wierzyłam z mężem w cyferki i chcieli nam wmówić bezpłodność bo cyferki tak pokazują. I co?dwoje zdrowych dzieci, trzecie w drodze. Nawet mój lekarz twierdzi, że to strata pieniędzy i tylko stresujecie się.
No to dla mnie beta jest testem ciążowym tylko z krwi
 
reklama
Do góry