reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam się z Wami [emoji4] wczorajszy test pokazał dwie kreski, dzisiaj zrobiłam betę i czekam niecierpliwie do 16 na wynik [emoji85] wg OM termin na 01.11 czyli urodziny męża ale test owu pozytywny był 16.02 więc wg tego termin na 08.11 [emoji4]
Ciągle boli mnie w dole brzucha i piersi okropnie [emoji2957]
Witaj rozgość się no i gratuluję [emoji4][emoji4]też mam na 1.11 [emoji16]
 
reklama
5+5a mnie jak w żadnej ciąży chyba już rosną cycki, boże w końcu może doczekam się chociaż b [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]a szczypią niesamowicie i bolą. Tak mi ciasno w tym moim rozmiarze a[emoji849][emoji849][emoji849]
 
A skąd jesteś może na porodówce się spotkamy?

Lublin [emoji846] a Ty?

Mnie natomiast cycki w ogóle nie bolą. Nie czuje ich nic a nic. W poprzedniej ciąży bolały tak, ze się dotknąć do nich nie mogłam w zasadzie od samego początku i śluz mam ciagle taki płodny, a nie biały, gesty. Martwie się trochę przez to czy wszytsko ok. Myslam, ze może to niski progesteron, ale jak robiłam betę tydzień temu i wyszła na poziomie 210, zrobiłam przy okazji progesteron i wynik to 31.
 
Lublin [emoji846] a Ty?

Mnie natomiast cycki w ogóle nie bolą. Nie czuje ich nic a nic. W poprzedniej ciąży bolały tak, ze się dotknąć do nich nie mogłam w zasadzie od samego początku i śluz mam ciagle taki płodny, a nie biały, gesty. Martwie się trochę przez to czy wszytsko ok. Myslam, ze może to niski progesteron, ale jak robiłam betę tydzień temu i wyszła na poziomie 210, zrobiłam przy okazji progesteron i wynik to 31.
Mój śluz zmienił się po zagnieżdżeniu na właśnie taki płodny a z tego co pamiętam to zawsze taki miałam w ciąży. Ja okolice Zgorzelca [emoji4]
 
Ostatnio papryka wywróżyła mi syna i się sprawdziło. A tym razem co będzie według papryki?
IMG_20200302_103334.jpeg
 
reklama
Witam się z Wami 😊 wczorajszy test pokazał dwie kreski, dzisiaj zrobiłam betę i czekam niecierpliwie do 16 na wynik 🙈 wg OM termin na 01.11 czyli urodziny męża ale test owu pozytywny był 16.02 więc wg tego termin na 08.11 😊
Ciągle boli mnie w dole brzucha i piersi okropnie 🤪
Mi wychodzi termin na 3.11 i też mój mąż ma 1.11 urodziny😁
 
Do góry