reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzień dobry wszystkim w nowym tygodniu [emoji7] oby to był dla nas dobry tydzień [emoji173] ja lecę dziś powtarzać bete [emoji847]
O rany. Bardzo, bardzo Ci współczuje przeżyć. Jak widać nie ma reguły i zarówno jeden, jak i drugi poród mogą różnie się potoczyć.
Teraz będziesz miała cc, czy robisz podejście do sn?
Chyba mamy dzieciaczki w podobnym wieku. Moja córeczka w lutym skończyła roczek [emoji846]
Wiesz że nawet o tym jeszcze nie myślałam [emoji4] zobaczymy jak moja ciąża będzie się rozwijać. Ogólnie od mojej gin usłyszałam że jeśli przy pierwszym porodzie był krwotok to najprawdopodobniej przy drugim on też wystąpi. Plus jest taki że będą na to gotowi. U nas synek roczek kończy pod koniec marca [emoji4]
 
reklama
@Patrycja2301
Ja miałam nieplanowane cc i teraz tez będę musiała mieć cc niestey, a tak chciałam rodzic sn.
Generalnie cc przeszłam zle, miałam dwa dreny w brzuchu po nim, zamknęli oddział dla odwiedzających wiec nie miałam w ogóle pomocy i generalnie długo dochodziłam do siebie. Cięcie miałam w pełnej narkozie i tak mi zal, ze ominęły mnie te pierwsze minuty z córcią zaraz po. Mąż ja kanguriwal. Generalnie mam traumę po cc, ale chęć posiadania drugiego dziecka była silniejsza [emoji38]poza tym 36 na liczniku już
Hej hej :) ja już tez się przygotowuje na cc pierwsza córkę rodziłam SN ale synka przez cc w 27 tygodniu bo dostałam krwotoku :( ważył 560 gramów i miał 33 cm teraz ma 13 lat i zdrowy jak ryba ale po tych doświadczeniach tez jestem w strachu .... jeszcze przeziębienie się przyplątało do mnie masakra
 
Cześć mamusie! U mnie jednak nic z tego, testy nie kłamały, wczoraj @.. Życzę wszystkim przyjemych ciąż, bezbolesnych porodów i ślicznych zdrowych bobasków!
Kochana trzymam mocno kciuki aby w następnym cyklu się udało [emoji4] mocno ściskam [emoji847]
 
Hej hej :) ja już tez się przygotowuje na cc pierwsza córkę rodziłam SN ale synka przez cc w 27 tygodniu bo dostałam krwotoku :( ważył 560 gramów i miał 33 cm teraz ma 13 lat i zdrowy jak ryba ale po tych doświadczeniach tez jestem w strachu .... jeszcze przeziębienie się przyplątało do mnie masakra
Współczuję przeżyć, al najważniejsze, że zdrowy chłop rośnie [emoji4][emoji4]
 
Witam się z Wami 😊 wczorajszy test pokazał dwie kreski, dzisiaj zrobiłam betę i czekam niecierpliwie do 16 na wynik 🙈 wg OM termin na 01.11 czyli urodziny męża ale test owu pozytywny był 16.02 więc wg tego termin na 08.11 😊
Ciągle boli mnie w dole brzucha i piersi okropnie 🤪
 
reklama
Usypaija jak masz cukrzycę ciążowa
Cukrzycy ma szczęście nie miałam i mam nadzieje, ze tym razem tez mnie oszczędzi.

Hej hej :) ja już tez się przygotowuje na cc pierwsza córkę rodziłam SN ale synka przez cc w 27 tygodniu bo dostałam krwotoku :( ważył 560 gramów i miał 33 cm teraz ma 13 lat i zdrowy jak ryba ale po tych doświadczeniach tez jestem w strachu .... jeszcze przeziębienie się przyplątało do mnie masakra
Współczuje przeżyć. Musiał być kruszynka. Super, ze wszytsko dobrze się skończyło. Nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić co musiałaś przezywać.
 
Do góry