reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To rzeczywiście musisz przemyśleć sprawę. Ja mam Neoparin i jest refundowany. A Twój lekarz jakie ma stanowisko jeśli chodzi o te zastrzyki?
Kochana A z jakiego powodu masz refundowane? Bo one ogólnie nie są, jest tylko chyba kilka przypadków komu przysługuje refundacja. Na pewno nie kobietom w ciąży. Tak pytam z ciekawości :) może bym też znalazła się w grupie refundacji;)
 
reklama
Ja też mam refundowane te zastrzyki ze względu na mutacje kwasu foliowego MTHFr i poronienia..
 
Ostatnia edycja:
Clexane znam aczkolwiek ja mam Neoparine. Od kiedy robisz zastrzyki i jak Ci idzie? Ja na początku byłam przerażona ale z czasem jest coraz lepiej o dziwo [emoji6] Prolutex kompletnie nie znam. Czyli kłujesz się 2x dziennie?Zastrzyki dlatego że jestem po dwóch stratach i prawdopodobnie mam problemy z krzepliwoscia krwi. Zrobiłam mnóstwo badań i spotkałam na swojej drodze świetnego lekarza który widzi potrzebę takiego obstawiania lekami. Ufam mu i grzecznie wykonuję to co zaleci [emoji6]

Prolutex to progesteron ale w zastrzykach. Lekarz zalecił właśnie mi te 3 wersje w moim przypadku i duphaston i luteinę i te zastrzyki i te konkretnie robię rano .z kolei wieczorem drugie zastrzyki clexane:D właśnie już idzie automatycznie bo robię od starań , ale wychodzi mi sporo siniaków :( jednak czego się nie zrobi żeby było dobrze tym razem...
 
Maggie17--Prowadzi mnie ginekolog który właśnie podejrzewał u mnie zaburzona krzepliwość krwi i zlecił badania genetyczne w tym kierunku i robiłam właśnie taki pakiet chyba 5 badań w tym na ta mutacje dwa jej warianty pai , v leiden i coś jeszcze i wyszła ta mthrf ale heterozygotyczna słabsza odmiana. To jest jakby nieprawidłowe przetwarzanie kwasu foliowego, pisze tak swoimi słowami mam nadzieję że w miarę logicznie;D i na to mógł mi dać refundowane a to duża różnica przecież miesięcznie... ogólnie robiłam to jakby online przyszła do domu mi wymazowka z zestawem do domu i jak zrobiłam szło to do Warszawy czekało się z 3 tygodnie za wynikiem koszt koło 300 400 zł...!! Pytaj śmiało jak coś więcej!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane. Tym które dziś wizytuja życzę powodzenia! Jak najmniej stresu 🙂
Dziewczyny, a czy Wy też budzicie się w nocy i nie możecie spać? Ja normalnie jestem śpioch, a od paru dni pobudka w nocy i po spaniu 😅
 
Witajcie Kochane. Tym które dziś wizytuja życzę powodzenia! Jak najmniej stresu 🙂
Dziewczyny, a czy Wy też budzicie się w nocy i nie możecie spać? Ja normalnie jestem śpioch, a od paru dni pobudka w nocy i po spaniu 😅
Jakbym o sobie czytala, prawie codziennie budze sie 2-3, wyspana i leze przez 1.5h
 
Jakbym o sobie czytala, prawie codziennie budze sie 2-3, wyspana i leze przez 1.5h
Ja może w nocy się nie budzę ale wstaje wcześnie, a to do mnie nie podobne. W sobotę o 6 już tuptalam po domu 😁

Dziś mam wizytę na szczęście, nie odwołali jej. Biorę od razu l4, moja szefowa już wie. A wy się dziewczyny też nie zastanawiajcie, teraz nasze zdrowie najważniejsze i dziecka.
 
Ja budzę się teraz w nocy na siku i nie mogę zasnąć, a rano jak mąż wstanie do pracy to ja już nie śpię. A też byłam śpioch! 😂 moglybysmy teraz się wysypiać na zaś 😁
Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu i wtedy powinno już być serduszko ❤ A zwolnienie dostałam już na pierwszej wizycie. Niestety wyszło tak, że z dnia na dzień sobie poszłam. Ale poszłam do pracy żeby powiedzieć przełożonemu osobiście.
Niech teraz zobaczą jakie moje stanowisko było lekkie i mało ważne 😉
 
reklama
Hej,
Ja też spać nie mogę, tą noc przekaszlalam.
Dziś zaczynam 8 tydzień i kurczę zaczynam się martwić bo dziś dużo mniej mnie mdli. Czy to możliwe żeby już mdłości odpuszczaly, w ciąży z synkiem mdlilo mnie praktycznie do porodu.
 
Do góry