reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witajcie Kochane. Tym które dziś wizytuja życzę powodzenia! Jak najmniej stresu 🙂
Dziewczyny, a czy Wy też budzicie się w nocy i nie możecie spać? Ja normalnie jestem śpioch, a od paru dni pobudka w nocy i po spaniu 😅

A już myślałam, ze to tylko ja spać po nocach nie mogę 😀 Budzę się regularnie , zupełnie wyspana . O ile rano nie muszę rzeczywiście wstać o 5 i gnać do pracy to pół biedy , gorzej jak muszę , wtedy już nie jest tak super 😉

Chcialabym mieć bardziej odczuwalne objawy ciążowe. A tak to w zasadzie oprócz lekkiego bólu piersi i czasem baaardzo delikatnych mdłości , to nic mi nie jest. Panikuje , bo nie wiem czy wszystko w porządku, a najgorsze, ze nie prędko się dowiem.
Milego dnia !
 
reklama
Też mam taką rozterkę. Chciałam powiedzieć jak już to dopiero po usg które jest dopiero 27 marca. Ale ze względu na sytuację się boję i najchętniej uciekłabym znowu na l4 (w tym tyg bylam 4 dni ze względu na zle samopoczucie, ale szefowej nie podawalam prawdziwego powodu tych dolegliwości). Jutro idę, ale jesli uznam ze nie czuje się w pracy dostatecznie bezpiecznie to chyba załatwię sobie znów l4 jak się uda... Ale wciaz gdybam nad tym kiedy powiadomic szefowa, zwłaszcza ze kolejne L4 na pewno wyda jej się już podejrzane... Wiec tez nie wiem co robić.
Ja byłam na zwolnieniu ale od rodzinnego ze względu na ból pleców prawie 2 tyg, na 3 dni wróciłam do pracy i znowu jestem na zwolnieniu od rodzinnego do końca miesiąca. ja sie tym nie przejmuje, że to wygląda podejrzanie
 
Ja zamówiłam ten segregator, dużo moich koleżanek miało i poleca [emoji846] Co do poronien... Niestety było mi dane przeżyć na własnej skórze, człowiek nigdy nie jest na to przygotowany [emoji19]

Ja mam po poprzedniej ciąży i wykorzystam ponownie. W poprzedniej miałam tule badań, ze dzięki niemu nie pogubiłam się w tym wszytskim [emoji23]
 
A już myślałam, ze to tylko ja spać po nocach nie mogę [emoji3] Budzę się regularnie , zupełnie wyspana . O ile rano nie muszę rzeczywiście wstać o 5 i gnać do pracy to pół biedy , gorzej jak muszę , wtedy już nie jest tak super [emoji6]

Chcialabym mieć bardziej odczuwalne objawy ciążowe. A tak to w zasadzie oprócz lekkiego bólu piersi i czasem baaardzo delikatnych mdłości , to nic mi nie jest. Panikuje , bo nie wiem czy wszystko w porządku, a najgorsze, ze nie prędko się dowiem.
Milego dnia !

Rany, ja codziennie budzę się o 5 i już nie spie, czasem wczeniej. W międzyczasie kilka razy toaletę zaliczam
 
Witam :) dołączam do Was :) w 6+1 widziałam maluszka i bijące serduszko :) obecnie 6+5.teraz czekamy na kolejna wizytę, oby było wszystko Ok . Jestem już po biochemicznej i w zeszłym roku w 8+5 serduszko przestało bić :( ciągły strach...
 
reklama
Do góry