reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To ja trzymam [emoji110] za wizytę [emoji846] ja jakoś nie mogę na siebie dobrać jeansów. Gdzie zamawiałaś? Też w Lidlu? Czy Was też dzisiaj boli głowa? Kawę wypiłam ale nie pomogło. A miałam w planach umyć okna i zabrać się za generalne porządki póki brzuszek jeszcze nie ciąży.
Zamówiłam w Lidlu. Zobaczymy co przyjdzie. Obawiam się rozmiaru bo lidl ma chyba dziwna rozmiarowke. Koszulka 40/42 obcisła 44/46 bardzo luźna.
 
reklama
Zamówiłam w Lidlu. Zobaczymy co przyjdzie. Obawiam się rozmiaru bo lidl ma chyba dziwna rozmiarowke. Koszulka 40/42 obcisła 44/46 bardzo luźna.
Ja przeważnie tam kupuję właśnie spodnie i sukienki na rozmiar 40/42. Bluzki nie bardzo. Dużo rzeczy kupuję właśnie dzieciom bo są dobre gatunkowo i ceny nie zwalają z nóg. A moje dzieci strasznie niszczą zwłaszcza buty.
 
[emoji23][emoji23][emoji23] mam to samo[emoji23] legginsy jakaś tunika albo długa bluzka i cały zadek zasłonięty[emoji38] a po drugie nic nie ciśnie. Miałam plan- schudnąć do wakacji[emoji1745] nie muszę go realizować. Kiedyś... [emoji6]
Hahaha naszczescie też przesunelam te plany . Bede mieć nowe postanowienie noworoczne 😅
 
ja jakoś nie mogę na siebie dobrać jeansów
Kupiłam dziś jeansy w H&M. Z trudem wygrzebałam mój rozmiar bo wszystko było S albo XS 😂 wygodne, panel na brzuch z przyjemnej bawełny. Niestety problem ten co z większością spodni ciążowych - nie ma ich co utrzymać i ciągle się zsuwają z tyłka przy chodzeniu. Ale przynajmniej jakoś wyglądam w pracy. Cena 3x tyle co Lidl-owe. Aż ciekawa jestem jakości Lidlowych.
 
Kupiłam dziś jeansy w H&M. Z trudem wygrzebałam mój rozmiar bo wszystko było S albo XS [emoji23] wygodne, panel na brzuch z przyjemnej bawełny. Niestety problem ten co z większością spodni ciążowych - nie ma ich co utrzymać i ciągle się zsuwają z tyłka przy chodzeniu. Ale przynajmniej jakoś wyglądam w pracy. Cena 3x tyle co Lidl-owe. Aż ciekawa jestem jakości Lidlowych.
Brzuszka dostaniesz to będą idealne[emoji6] za niedługo się pewnie gorąc zrobi i trzeba będzie szukać innej garderoby... Narazie to co jest za oknem zachęca tylko do spania. Kurcze nie mogę znaleźć oznaczenia mojej grupy krwi z poprzednich ciąż... Pewnie wywaliłam bo myślałam, że na trójce się skończy i muszę powtórzyć.
 
Brzuszka dostaniesz to będą idealne[emoji6] za niedługo się pewnie gorąc zrobi i trzeba będzie szukać innej garderoby... Narazie to co jest za oknem zachęca tylko do spania. Kurcze nie mogę znaleźć oznaczenia mojej grupy krwi z poprzednich ciąż... Pewnie wywaliłam bo myślałam, że na trójce się skończy i muszę powtórzyć.
W poprzednich ciążach nawet jak miałam już pokaźny brzuch to ten panel spodni nie trzymał na miejscu :/
Ja też myslalam że na trójce się skończy 😂 ale to było zanim zginął mój mąż. Teraz od nowa układam życie i w sumie to będzie 6 dziecko (jest już 3 moich i 2 narzeczonego) 🙈
 
W poprzednich ciążach nawet jak miałam już pokaźny brzuch to ten panel spodni nie trzymał na miejscu :/
Ja też myslalam że na trójce się skończy [emoji23] ale to było zanim zginął mój mąż. Teraz od nowa układam życie i w sumie to będzie 6 dziecko (jest już 3 moich i 2 narzeczonego) [emoji85]
Wow[emoji7] podziwiam. W jakim są wieku? Dajesz radę w tych covidovych miesiącach? Między moimi są małe różnice 8.5 ,7 i 5. To był hardcore... Teraz już już są samoobsługowi i nie ma tyle roboty co wtedy. Ale też martwi mnie, że będzie duża różnica wieku między nimi a bobo i się nie dogadają...
 
Wow[emoji7] podziwiam. W jakim są wieku? Dajesz radę w tych covidovych miesiącach? Między moimi są małe różnice 8.5 ,7 i 5. To był hardcore... Teraz już już są samoobsługowi i nie ma tyle roboty co wtedy. Ale też martwi mnie, że będzie duża różnica wieku między nimi a bobo i się nie dogadają...
Moi są 10, 8 i 6. Zostalam z nimi sama prawie 4 lata temu. Teraz od pół roku jest z nami mój niemąż. Musiało trochę minąć zanim zgodzilam się na wspólne mieszkanie. Jego dzieci mają 12 i 18 lat ale jeszcze nie poznawaliśmy się wzajemnie. Na wszystko przyjdzie czas.
Moja córka (8) już się doczekać nie może bobaska ale ona to taka niania jest 😉 uwielbia małe dzieci.
 
Moi są 10, 8 i 6. Zostalam z nimi sama prawie 4 lata temu. Teraz od pół roku jest z nami mój niemąż. Musiało trochę minąć zanim zgodzilam się na wspólne mieszkanie. Jego dzieci mają 12 i 18 lat ale jeszcze nie poznawaliśmy się wzajemnie. Na wszystko przyjdzie czas.
Moja córka (8) już się doczekać nie może bobaska ale ona to taka niania jest [emoji6] uwielbia małe dzieci.
Oj to też Ci musiało być ciężko. Mój mąż od 4 lat pracuje w Holandii i przyjeżdża co 6 tygodni na 2 tygodnie i praktycznie wszystko (oprócz zarabiania) na mojej głowie. Ale już się zdążyłam przyzwyczaić. A gdzie reszta dziewczyn?[emoji848] Halo żyjecie?
 
reklama
Ja w końcu 2 lata temu wyszłam do ludzi do pracy. Otworzyłam własną firmę i teraz zastanawiam się jak ja połącze biznes i opiekę nad noworodkiem 😂🙈 mój facet pracuje 7-18 bo jest elektrykiem a kazdemu pilno żeby prąd mieć w domu i na budowie.

a takie pytanie z innej beczki - słyszałyście o chustach do noszenia? Myślałyście nad takim ułatwieniem? Ja nosiłam starsze dzieci i to zapewne też będę. Pytam z ciekawości trochę 😝
 
Do góry