reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Moja znajoma mi radziła kupić na początek najtańsza butelkę i sprawdzić czy dziecko bedzie chciało z takiej pic a później zmieniać sobie [emoji4]
Ja myślałam o tomme tipi (czy jak to tam sie pisze) bo maja smoczki przypominającą pierś albo z nuka tez ksztaltem jak pierś ale do najtańszych nie należą wiec tez mam dylemat co kupić na początek ale chciałabym tylko w razie W kupic bo mam nadzieje na karmienie piersią ale wiem, ze różnie moze byc [emoji848]
Ja na początek kupiłam zestaw z lovi butelkę i smoczek, ale byłam przekonana, że będę karmić piersią a smoczka nie dam. Oj jak bardzo się wtedy myliłam [emoji23]
Tak więc najpierw mieliśmy butelki lovi, a potem avent. I te drugie bardziej polecam, jedyny minus, że ściera się miarka na nich.
Później wybawieniem stał się podgrzewacz z funkcją sterylizatora.
 
reklama
Ja na początek kupiłam zestaw z lovi butelkę i smoczek, ale byłam przekonana, że będę karmić piersią a smoczka nie dam. Oj jak bardzo się wtedy myliłam [emoji23]
Tak więc najpierw mieliśmy butelki lovi, a potem avent. I te drugie bardziej polecam, jedyny minus, że ściera się miarka na nich.
Później wybawieniem stał się podgrzewacz z funkcją sterylizatora.
Właśnie czytałam o Avencie, że ma dobre opinie i są jakieś zestawy, które można kupić taniej. Moja aplikacja pokazuje, że zaczęłam dzisiaj 16 tydzień. Powinnam tryskać energią i w ogóle a mnie non stop głowa boli i ogólnie czuję się jak wypluty flak. Leń mnie nie opuszcza, co chwilę poleguję a spanie mam na pstryknięcie palcem[emoji849] Wyjdzie z tego, że przespałam większość ciąży [emoji23]
 
20200528_182801.jpg
Moje maleństwo 🥰 jedyne zdjęcie jakie udało się w miarę zrobić 😊 strasznie się kręci 😃 15t4d
 
Z butelkami niestety nie pomogę. Córka łapała wszystkie butelki jakie tylko jej dałam. Najstarszy nie korzystał bo nie było potrzeby a najmłodszy nie akceptował żadnej gumy w buzi bo od razu miał odruch wymiotny 😂 wybrał palucha zamiast smoczka.

Paulina cudowności 😍😍😍

Też chyba muszę zacząć kupować po trochu bo na koniec i tak zostanie łóżeczko, wózek i fotelik a to w sumie najdroższe elementy wyprawki.
 
A macie już jakieś wózki na oku? Ja ciągle buszuje po stronach internetowych i nie mogę znaleźć. Chciałabym wózek 2w1 z kubełkowym siedziskiem w spacerówce, coś jak joolz day ale trochę taniej 🙄
 
Z butelkami niestety nie pomogę. Córka łapała wszystkie butelki jakie tylko jej dałam. Najstarszy nie korzystał bo nie było potrzeby a najmłodszy nie akceptował żadnej gumy w buzi bo od razu miał odruch wymiotny [emoji23] wybrał palucha zamiast smoczka.

Paulina cudowności [emoji7][emoji7][emoji7]

Też chyba muszę zacząć kupować po trochu bo na koniec i tak zostanie łóżeczko, wózek i fotelik a to w sumie najdroższe elementy wyprawki.
Ja nie mam nic. Wszystko pooddawałam bo już planów nie było. Jeszcze w tamtym roku oddałam ciuchy po najmłodszym. Ostatnio odkupiłam kokon od dziewczyny i wanienkę ze stelażem, dała w gratisie nowy ręcznik i parę kocyków. No więc tyle mam[emoji14] Nawet zabawki powyrzucałam bo tylko zagracały a chłopaki już się dawno nie bawią. Patrzę za podgrzewaczem i tymi butelkami. Może mi któraś mama wytłumaczyć jak to zorganizować w nocy?[emoji38] W sensie woda. W podgrzewaczu, termosie? Jak to robić, żeby było łatwo i szybko[emoji85]
 
Ja nie mam nic. Wszystko pooddawałam bo już planów nie było. Jeszcze w tamtym roku oddałam ciuchy po najmłodszym. Ostatnio odkupiłam kokon od dziewczyny i wanienkę ze stelażem, dała w gratisie nowy ręcznik i parę kocyków. No więc tyle mam[emoji14] Nawet zabawki powyrzucałam bo tylko zagracały a chłopaki już się dawno nie bawią. Patrzę za podgrzewaczem i tymi butelkami. Może mi któraś mama wytłumaczyć jak to zorganizować w nocy?[emoji38] W sensie woda. W podgrzewaczu, termosie? Jak to robić, żeby było łatwo i szybko[emoji85]
Moja przyjaciółka miała wodę w termosie i myślę że to świetny pomysł 😉
Tak szybko już kupujecie akcesoria dla dziecka? To ja jeszcze nie mam kompletnie nic, to moja pierwsza ciąża i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła już kupować ubranka itp😁
 
reklama
A macie już jakieś wózki na oku? Ja ciągle buszuje po stronach internetowych i nie mogę znaleźć. Chciałabym wózek 2w1 z kubełkowym siedziskiem w spacerówce, coś jak joolz day ale trochę taniej [emoji849]
Ja chyba kupię używany. Cała moja trójka jeździła w Espiro. Podobał mi się bo był wygodny w prowadzeniu. Teraz nie wiem.
 
Do góry