reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Ok to sporo dzieci ale trzymam kciuki,ze sobie poradzicie ☺️ moja mama to ostatnia ciąże miała w wieku 42 lat (każdy pierwsze co : o w końcu dorobiłaś się wnuka,a moja mama na to nie to moje.. mina każdego bezcenna ) mimo przejścia 2 zawałów urodziła 3 dzieci (w sumie jest nas 5) A teraz nagle naprawdę zostanie babcia 🤣Powoli oswaja się z ta myślą.Znam takie życie jak facet jest na wyjazdach 😕 oj bardzo się tęskni,mój chłopak tak samo jeździł i ciężko było myśleć żeby się wpasować dniami płodnym gdy on będzie ale udał się 😍 za pierwszym razem 😅
 
reklama
Ja w końcu 2 lata temu wyszłam do ludzi do pracy. Otworzyłam własną firmę i teraz zastanawiam się jak ja połącze biznes i opiekę nad noworodkiem [emoji23][emoji85] mój facet pracuje 7-18 bo jest elektrykiem a kazdemu pilno żeby prąd mieć w domu i na budowie.

a takie pytanie z innej beczki - słyszałyście o chustach do noszenia? Myślałyście nad takim ułatwieniem? Ja nosiłam starsze dzieci i to zapewne też będę. Pytam z ciekawości trochę [emoji13]
Nigdy nie używałam ale jak mi się trafi taki egzemplarz jak ostatni to chyba zacznę. Do roku czasu cały czas na rękach. Myślałam że oszaleję[emoji86] Skończył rok i jak ręką odjął, nie to dziecko.
 
Ok to sporo dzieci ale trzymam kciuki,ze sobie poradzicie [emoji3526] moja mama to ostatnia ciąże miała w wieku 42 lat (każdy pierwsze co : o w końcu dorobiłaś się wnuka,a moja mama na to nie to moje.. mina każdego bezcenna ) mimo przejścia 2 zawałów urodziła 3 dzieci (w sumie jest nas 5) A teraz nagle naprawdę zostanie babcia [emoji1787]Powoli oswaja się z ta myślą.Znam takie życie jak facet jest na wyjazdach [emoji53] oj bardzo się tęskni,mój chłopak tak samo jeździł i ciężko było myśleć żeby się wpasować dniami płodnym gdy on będzie ale udał się [emoji7] za pierwszym razem [emoji28]
[emoji23] wiesz u nas to był cud, że trafiliśmy w dni płodne. Miałam od lutego brać tabletki anty. Nawet wykupiłam. 15 lutego dostałam okres i zapomniałam. Po trzech dniach mi się przypomniało więc stwierdziłam, że zacznę od marca. No już nie zdążyłam[emoji1745][emoji1787]
 
Oj to widzę dopiero niespodzianka 😅
U mnie to był krótki okres czasu na zajście w ciąże,ponieważ z chłopakiem widziałam się może 1,5tygodnia a dni płodne miały wyjść jak wróciłam do domu,cykle mam bardzo krótkie (25dni) i jak widać los chciał by doszło do wcześniejszej owulacji i udało nam się z dzidzia.Wedlug wielkości na prenatalnych i oceny lekarza owulacja mogła wystąpić akurat w walentynki może dzień później 😂 tak wiec później by przyjechał i omineloby się ten dzień (okres miałam 8 lutego)
 
Ja w Lidlu kupiłam ogrodniczki i krótkie spodenki i są na prawdę całkiem spoko. A przede wszystkim mają dobra cena.[emoji3]
Kupiłam dziś jeansy w H&M. Z trudem wygrzebałam mój rozmiar bo wszystko było S albo XS [emoji23] wygodne, panel na brzuch z przyjemnej bawełny. Niestety problem ten co z większością spodni ciążowych - nie ma ich co utrzymać i ciągle się zsuwają z tyłka przy chodzeniu. Ale przynajmniej jakoś wyglądam w pracy. Cena 3x tyle co Lidl-owe. Aż ciekawa jestem jakości Lidlowych.
 
Ja córkę nosiłam ale w Tuli ok 8 miesiąca dopiero teraz marzy mi się jednak chusta ale nie wiem zupełnie jak to się obsługuje.
Ja w końcu 2 lata temu wyszłam do ludzi do pracy. Otworzyłam własną firmę i teraz zastanawiam się jak ja połącze biznes i opiekę nad noworodkiem [emoji23][emoji85] mój facet pracuje 7-18 bo jest elektrykiem a kazdemu pilno żeby prąd mieć w domu i na budowie.

a takie pytanie z innej beczki - słyszałyście o chustach do noszenia? Myślałyście nad takim ułatwieniem? Ja nosiłam starsze dzieci i to zapewne też będę. Pytam z ciekawości trochę [emoji13]
 
Ja w Lidlu kupiłam ogrodniczki i krótkie spodenki i są na prawdę całkiem spoko. A przede wszystkim mają dobra cena.[emoji3]
Kiedy kupowałaś? Ja nie widziałam u nas [emoji853]
Pytanie z innej beczki. Dlatego że nie będę mogła karmić p. a w temacie karmienia butelką jestem dosłownie zielona możecie polecić jakie butelki i smoczki? Mam plan co miesiąc kupować rzeczy do wyprawki żeby później na raz się nie wypłukać i tu mam zagwozdkę.
 
Ja kupuje przez aplikacje. Kurier do domu przynosi [emoji3]
Moje dziecko z piersi jeść nie chciało więc musiałam odciągnąć a jadła tylko z najtańszych plastikowych butelek z gumowymi( żółtymi) smoczkami pomimo że cała szafkę super butelek za gruba kasa miałam [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]. Więc niestety nie pomogę
Kiedy kupowałaś? Ja nie widziałam u nas [emoji853]
Pytanie z innej beczki. Dlatego że nie będę mogła karmić p. a w temacie karmienia butelką jestem dosłownie zielona możecie polecić jakie butelki i smoczki? Mam plan co miesiąc kupować rzeczy do wyprawki żeby później na raz się nie wypłukać i tu mam zagwozdkę.
 
Kiedy kupowałaś? Ja nie widziałam u nas [emoji853]
Pytanie z innej beczki. Dlatego że nie będę mogła karmić p. a w temacie karmienia butelką jestem dosłownie zielona możecie polecić jakie butelki i smoczki? Mam plan co miesiąc kupować rzeczy do wyprawki żeby później na raz się nie wypłukać i tu mam zagwozdkę.
Moja znajoma mi radziła kupić na początek najtańsza butelkę i sprawdzić czy dziecko bedzie chciało z takiej pic a później zmieniać sobie [emoji4]
Ja myślałam o tomme tipi (czy jak to tam sie pisze) bo maja smoczki przypominającą pierś albo z nuka tez ksztaltem jak pierś ale do najtańszych nie należą wiec tez mam dylemat co kupić na początek ale chciałabym tylko w razie W kupic bo mam nadzieje na karmienie piersią ale wiem, ze różnie moze byc [emoji848]
 
reklama
Dzięki dziewczyny[emoji8] powoli staram się ogarniać ten temat bo zawsze był cyc gotowy i już. A teraz butelki, smoczki, wyparzanie, szykowanie[emoji85] Z drugiej strony widzę też plusy. Przy całej trójce byłam " uwiązana". Nigdzie na dłużej się nie mogłam ruszyć, milion pobudek w nocy to był standard i czułam się jak smoczek.
 
Do góry