reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja w pierwszej startowalam z 53kg przytyłam 12kg ale y mnie najlepiej do zejścia z wagi sprawdziło się karmienie cycem ,teraz startuje z 54kg ale czuję że będzie szybciej widać brzuszek ,w jeansach trochę mi ciasno jak siadam albo się najem ale nie wiem czy teraz to nie schizuje poprostu żeby przypadkiem nie cisnąć macicy by nie prowokować. W pierwszej też miałam ze trzy sztuki ciazowych ubrań a teraz już bym coś kupiła najchętniej :D;)
 
reklama
My tez mamy wesele w sierpniu bratanek meza sie hajta:-) i jak teściowa sie pytala kiedys czy juz mam jakos pomysl na sukienke to wiedzialam ze to bedzie kiecka maxi bo moze akurat bede z brzuchem no i faktycznie zapowiada sie ze bede :-)
 
Ja w pierwszej startowalam z 53kg przytyłam 12kg ale y mnie najlepiej do zejścia z wagi sprawdziło się karmienie cycem ,teraz startuje z 54kg ale czuję że będzie szybciej widać brzuszek ,w jeansach trochę mi ciasno jak siadam albo się najem ale nie wiem czy teraz to nie schizuje poprostu żeby przypadkiem nie cisnąć macicy by nie prowokować. W pierwszej też miałam ze trzy sztuki ciazowych ubrań a teraz już bym coś kupiła najchętniej :D;)
Ja karmie do tej pory i przez pierwsze pol roku waga byla taka jak przed ciąża dopiero pozniej ruszyla w dol tak ze siegalam 59kg a teraz znowuz do gory ale siedzialam w domu bo naokraglo ktoras chora bralam ovarin a po tym 2kg poszlo do gory w tydz
 
Ja praktycznie codziennie chodzę w sukienkach więc nawet nie wiem jak spodnie ale podejrzewam, że spokojnie w nie wejdę jeszcze. Ja dziś dopiero 6t5d
Ja tez często w sukienkach ale w sukienkach bardziej widac...A sukienki mam raczej dopasowane ;) A jaknzaloze spodnie ciążowe i koszule to da się schować. Nie chce żeby zaraz cala firma juz wiedziala.
 
Też mam tyłozgięcie i długo nie było widać nic w pierwszej ciąży. 22 czerwca też mamy wesele chrzestnego starszej latorośli i narzeczony do tego świadkuje. Myślałam o kombinezonie ale nie wiem. W sumie jeszcze czas [emoji4]
Pamiętam jak bylam na weselu w 8 mac ciazy... chcialam założyć kombinezon... wygladalam jak Obelix [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja tez często w sukienkach ale w sukienkach bardziej widac...A sukienki mam raczej dopasowane ;) A jaknzaloze spodnie ciążowe i koszule to da się schować. Nie chce żeby zaraz cala firma juz wiedziala.
Mam różne fasony teraz wybieram akurat te które nie podkreślają kształtów więc nie widać ale jutro z ciekawości założę spodnie i koszule [emoji6] mi w sukienkach jest po prostu wygodnie. Jak już brzuszek będzie na tyle duży, że nie będzie wyglądał jak ciąża spożywcza to wtedy można ubierać bardziej dopasowane, żeby było widać ;)
 
Ogólnie jak czytam wasze posty dotyczące przebiegu ciąży to mam takie obawy... Ja nie wiem co ta są mdłości ,wymioty, zachcianki jedyny mój objaw to brak okresu i lekki ból piersi... cały czas pracuje i ogólnie mam rewelacyjne samopoczucie jak do tej pory. A powiedzcie mi czy wasze brzuszki już lekko nabierają kształtu? U mnie już praktycznie końcówka 9 tygodnia bo 8t6d.

Sylwiaa, u mnie to samo, nawet piersi bolą znacznie mniej niż na początku. U mnie to pierwsza ciąża, a u ciebie? Dzisiaj 8+4, w poniedziałek kolejne USG...

Dziewczyny, pisałam wcześniej o tym TSH, bo na początku ciąży wyszło mi 2.02, gin stwierdziła, że jest ok. Nie dostałam skierowania na ponowne badanie, dlatego zaczęłam się zastanawiać jak z tym jest. Na następnej wizycie poproszę o skierowanie.
 
reklama
Do góry