reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Haha a co ja mam powiedzieć ja mam 6 tc a juz w dresach chodze a dzisiaj przyszly mi dresy ciazowe bo wszystko mnie gniotlo.
Jak chcesz pisz smialo na priv
Masz jakąś fajną stronę z dresami dka ciężarnych?
Mam troche ciuchów ciążowych, ale staram się ich jeszcze nie nosić, bo one mocno zaokrąglają brzuch, a ja się w pracy ukrywam [emoji16]
 
reklama
Jak macie jakieś sprawdzone strony internetowe z ciuchami ciążowymi to wrzućcie link. Ja w tym roku mam 4 wesela a myślę że na wakacjach brzuch będzie widoczny. W poprzedniej ciąży miałam kupione tylko jedne spodnie ciążowe a tak to ciuch w rozmiarze M. Brzuch do porodu miał w obiedzie 93 cm. Ja stety albo niestety mam mocnk tyłozgięta macicę przez co brzuch u mnie bardzo długo nie był wogle widoczny, choć podobno przy drugiej ciąży brzuszek szybciej się ujawnia.
 
Jak macie jakieś sprawdzone strony internetowe z ciuchami ciążowymi to wrzućcie link. Ja w tym roku mam 4 wesela a myślę że na wakacjach brzuch będzie widoczny. W poprzedniej ciąży miałam kupione tylko jedne spodnie ciążowe a tak to ciuch w rozmiarze M. Brzuch do porodu miał w obiedzie 93 cm. Ja stety albo niestety mam mocnk tyłozgięta macicę przez co brzuch u mnie bardzo długo nie był wogle widoczny, choć podobno przy drugiej ciąży brzuszek szybciej się ujawnia.
Ja też mam tyłozgięcie a już w podbrzuszu nie wchodzę w żadne spodnie. Może nie bawem i u Ciebie się coś pojawi :) maluszek mały ale macica się rozrasta
 
U mnie już bardzo widac. Jestem szczupła A tu nagle wystające podbrzusze... mam taki brzuch jak w 1 ciąży w 3 miesiącu...
No ja też brzucha praktycznie nie mialam, i tak mysle że nawet jak macica się powiększa to powinnam lekko mieć większy. Miałam chwilowe zapracia i trochę byłam zduta ale dieta jakoś ogarelam i płasko....
 
Też mam tyłozgięcie i długo nie było widać nic w pierwszej ciąży. 22 czerwca też mamy wesele chrzestnego starszej latorośli i narzeczony do tego świadkuje. Myślałam o kombinezonie ale nie wiem. W sumie jeszcze czas [emoji4]
 
Masz jakąś fajną stronę z dresami dka ciężarnych?
Mam troche ciuchów ciążowych, ale staram się ich jeszcze nie nosić, bo one mocno zaokrąglają brzuch, a ja się w pracy ukrywam [emoji16]
Nie kupowalam akurat na allegro. Ale wszyscy polecaja happymum tylko tam ceny powalaja. Wole ta kase odlozyc na wozek hihi. Tak mam juz wybrany model. Chyba pierwszy raz jestem tak na cos zdecydowana. A. Co do spodni ciążowych faktycznie bardziej uwidaczniaja ciaze.

Piszecie ze napuchlyscie w podbrzuszu ja tez mam cos takiego dlatego mimo ze jestem zwolenniczka jegginsow teraz smigam w dresach i leginsach
 
reklama
Ja już noszę najluzniejsze spodnie które w szafie miałam:) a najwygodniej się chodzi w jakichs spodenkach dresowych albo pizamkach :D
Cieszy ten większy brzuszek, chociaż póki co dzidzia niewiele tam zajmuje miejsca :)
 
Do góry