reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ogólnie jak czytam wasze posty dotyczące przebiegu ciąży to mam takie obawy... Ja nie wiem co ta są mdłości ,wymioty, zachcianki jedyny mój objaw to brak okresu i lekki ból piersi... cały czas pracuje i ogólnie mam rewelacyjne samopoczucie jak do tej pory. A powiedzcie mi czy wasze brzuszki już lekko nabierają kształtu? U mnie już praktycznie końcówka 9 tygodnia bo 8t6d.
U mnie już bardzo widac. Jestem szczupła A tu nagle wystające podbrzusze... mam taki brzuch jak w 1 ciąży w 3 miesiącu...
 
reklama
Ja pierwsza ciążę zaczynałam z wagą 52 kg, do porodu szłam z wagą 64. Czasami miałam tak że czułam taką pustkę w żołądku, w nocy nie mogłam spać i jak chciało mi się jeść to jadłam świeża marchewkę, paprykę, owoce. A tak to racjonalne posiłki, częste a mniejsze objętościowo. Córkę urodziłam o wadze 3800 g, wyszłam z porodówki z wagą 56 kg, a wciągu 3 mc waga spadła mi do 49kg. Także dziewczyny nie ma się co bać, trzeba jeść z głową. I jak to mówisz jeść dla dwojga a nie za dwojga. Obecna ciąża 8t3d. Waga z przed ciąży 55 kg, waga obecna 54. Brzuch bez zmian, stanik z rozmiaru 75C na 75D
Dokładnie jest tak jak mówisz. Ja przytulam prawie 20 kg. Zaczynałem z 58. W dniu porodu mialam blisko 80. W dniu porodu ze szpitala mialam 63 kg i spodnie sprzed ciazy. W 3 msc wróciłam bez żadnych diet do swojej wagi.
Mozna ulegać zachcianki ale trzeba jesc dla dwojga A nie za dwoje :)
 
Ja miałam takie uczucie że mi wszystkie spodnie cisna i przeszkadzają w pierwszej ciąży. Musiałam tylko w leginsach chodzić wtedy było ok. A brzuch tak naprawdę ludzie zaczęli zauważ dopiero koło 30tc. Ale w tej ciąży już widzę, że będzie inaczej i szybciej mnie wywali
 
No w zeszłym roku do połowy listopada w wiosenno jesiennym płaszczyku śmigałam, więc może ten rok też będzie łaskawy pod względem ciepła.
 
reklama
Do góry