reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

U mnie to 8 tydz. A już wszystkie spodnie są za małe ;( mieszcze się ale są stanowczo za obcisłe i brzuch mi wywala aczkolwiek nie wiem czy po prostu nie przytyłam bo więcej odpoczywam leżę i więcej jjem też się obawiam co to będzie w 9 miesiącu a zawsze byłam dumna ze swojej wagi ;(
Ja dzisiaj zakupiłam rajstopy ciążowe i luźne spodnie do pracy, bo jeansy już od 2 tygodni są za ciasne. Na początku wzdęcia a teraz po mału wychodzi jakiś lekki napuchnięty brzuszek. Nawet stanik i majtki kupiłam większe haha
 
reklama
U mnie to 8 tydz. A już wszystkie spodnie są za małe ;( mieszcze się ale są stanowczo za obcisłe i brzuch mi wywala aczkolwiek nie wiem czy po prostu nie przytyłam bo więcej odpoczywam leżę i więcej jjem też się obawiam co to będzie w 9 miesiącu a zawsze byłam dumna ze swojej wagi ;(
Mozę uda się nam wrócić do wagi sprzed ciąży po urodzeniu, będziemy spacerować po urodzeniu :) może masz teraz większy apetyt a później się unormuje :)
 
Psiara jak po wizycie dzisiejszej? Bo chyba mi umknelo.
Ja dzisiaj zakupiłam rajstopy ciążowe i luźne spodnie do pracy, bo jeansy już od 2 tygodni są za ciasne. Na początku wzdęcia a teraz po mału wychodzi jakiś lekki napuchnięty brzuszek. Nawet stanik i majtki kupiłam większe haha
 
Ja dzisiaj zakupiłam rajstopy ciążowe i luźne spodnie do pracy, bo jeansy już od 2 tygodni są za ciasne. Na początku wzdęcia a teraz po mału wychodzi jakiś lekki napuchnięty brzuszek. Nawet stanik i majtki kupiłam większe haha
Juhu to nie jestem sama ;D U mnie cycki ani drgną tylko trochę wrażliwe są. Niedługo brzuch będzie bardziej wystawać jak piersi
 
Mozę uda się nam wrócić do wagi sprzed ciąży po urodzeniu, będziemy spacerować po urodzeniu :) może masz teraz większy apetyt a później się unormuje :)
Nie wiem mam nadzieję , nie wyobrażam sobie siebie grubej więc zrobię wszystko żeby wyglądać jak przed ciążą trochę duety ćwiczeń i może się uda ;)
 
Ja pierwsza ciążę zaczynałam z wagą 52 kg, do porodu szłam z wagą 64. Czasami miałam tak że czułam taką pustkę w żołądku, w nocy nie mogłam spać i jak chciało mi się jeść to jadłam świeża marchewkę, paprykę, owoce. A tak to racjonalne posiłki, częste a mniejsze objętościowo. Córkę urodziłam o wadze 3800 g, wyszłam z porodówki z wagą 56 kg, a wciągu 3 mc waga spadła mi do 49kg. Także dziewczyny nie ma się co bać, trzeba jeść z głową. I jak to mówisz jeść dla dwojga a nie za dwojga. Obecna ciąża 8t3d. Waga z przed ciąży 55 kg, waga obecna 54. Brzuch bez zmian, stanik z rozmiaru 75C na 75D
U mnie to 8 tydz. A już wszystkie spodnie są za małe ;( mieszcze się ale są stanowczo za obcisłe i brzuch mi wywala aczkolwiek nie wiem czy po prostu nie przytyłam bo więcej odpoczywam leżę i więcej jjem też się obawiam co to będzie w 9 miesiącu a zawsze byłam dumna ze swojej wagi ;(
 
U mnie 5t3d. I może nie widać ale czuje że podbrzusze mam napuchnięte. I mi przeszkadza jak chce przykucnąć czy za długo siedze skulona.
Co do tycia pierwsza ciążę zaczynałam.z wagą 46kg A skończyłam 65kg. Obecnie ruszam z 57kg.[emoji33]
 
Cześć dziewczyny :) dołączam do grona listopadowych mamusiek 2019 :)) mam potwierdzą ciąże a moja ostatnia wizyta odbyła się dokładnie jak maleństwo było w 7w1d serduszko już pikało wymiarowo to było 10mm:) kolejna wizyta dopiero 17 kwietnia, czekam niecierpliwie bo to kolejna ciąża poprzednia zakończyła się nie powodzeniem..... Gratuluje każdej z osobna ciąży!:)))
Witaj! Mi ciasno jak coś zjem, ale man dopiero 6+3 [emoji4][emoji4][emoji4]
 
@Anusiak1990 mam siostrę, ale od ponad 1,5 roku nie utrzymujemy kontaktu. Nieprzyjemny temat, ale na otwartym nie chcę o tym pisać

Co do brzuszka, jutro może podjadę kupić ciążowe spodnie, bo co prawda ja zawsze byłam gruba, ale trochę mi wybiło podbrzusze i obecne spodnie mi przeszkadzają. Teraz jest dopiero 9+6 a co to będzie dalej;)
Haha a co ja mam powiedzieć ja mam 6 tc a juz w dresach chodze a dzisiaj przyszly mi dresy ciazowe bo wszystko mnie gniotlo.
Jak chcesz pisz smialo na priv
 
reklama
Pierwsza ciaze zaczelam. Z 55kg skonczylam na 70... Masakra
Druga 67 skonczylam na 77
A teraz 65 i mam nadzieję że do maks75 dojade bo inaczej się zalamie.
 
Do góry