reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć dziewczyny :) dołączam do grona listopadowych mamusiek 2019 :)) mam potwierdzą ciąże a moja ostatnia wizyta odbyła się dokładnie jak maleństwo było w 7w1d serduszko już pikało wymiarowo to było 10mm:) kolejna wizyta dopiero 17 kwietnia, czekam niecierpliwie bo to kolejna ciąża poprzednia zakończyła się nie powodzeniem..... Gratuluje każdej z osobna ciąży!:)))
Witaj.
 
reklama
Ogólnie jak czytam wasze posty dotyczące przebiegu ciąży to mam takie obawy... Ja nie wiem co ta są mdłości ,wymioty, zachcianki jedyny mój objaw to brak okresu i lekki ból piersi... cały czas pracuje i ogólnie mam rewelacyjne samopoczucie jak do tej pory. A powiedzcie mi czy wasze brzuszki już lekko nabierają kształtu? U mnie już praktycznie końcówka 9 tygodnia bo 8t6d.
 
Cześć dziewczyny :) dołączam do grona listopadowych mamusiek 2019 :)) mam potwierdzą ciąże a moja ostatnia wizyta odbyła się dokładnie jak maleństwo było w 7w1d serduszko już pikało wymiarowo to było 10mm:) kolejna wizyta dopiero 17 kwietnia, czekam niecierpliwie bo to kolejna ciąża poprzednia zakończyła się nie powodzeniem..... Gratuluje każdej z osobna ciąży!:)))
Witamy [emoji846]
 
Ogólnie jak czytam wasze posty dotyczące przebiegu ciąży to mam takie obawy... Ja nie wiem co ta są mdłości ,wymioty, zachcianki jedyny mój objaw to brak okresu i lekki ból piersi... cały czas pracuje i ogólnie mam rewelacyjne samopoczucie jak do tej pory. A powiedzcie mi czy wasze brzuszki już lekko nabierają kształtu? U mnie już praktycznie końcówka 9 tygodnia bo 8t6d.
Hej hej. U mnie brzucha nie ma, ale to dopiero 5+5 [emoji3526] serduszka jeszcze nie widziałam.
 
Ogólnie jak czytam wasze posty dotyczące przebiegu ciąży to mam takie obawy... Ja nie wiem co ta są mdłości ,wymioty, zachcianki jedyny mój objaw to brak okresu i lekki ból piersi... cały czas pracuje i ogólnie mam rewelacyjne samopoczucie jak do tej pory. A powiedzcie mi czy wasze brzuszki już lekko nabierają kształtu? U mnie już praktycznie końcówka 9 tygodnia bo 8t6d.
Witamy. A na kiedy wyliczony masz termin porodu? U mnie brzucha jeszcze nie widać, ja po spodniach czuje że trochę już mi ciasno, jakbym się najadła
 
reklama
Ogólnie jak czytam wasze posty dotyczące przebiegu ciąży to mam takie obawy... Ja nie wiem co ta są mdłości ,wymioty, zachcianki jedyny mój objaw to brak okresu i lekki ból piersi... cały czas pracuje i ogólnie mam rewelacyjne samopoczucie jak do tej pory. A powiedzcie mi czy wasze brzuszki już lekko nabierają kształtu? U mnie już praktycznie końcówka 9 tygodnia bo 8t6d.
U mnie to 8 tydz. A już wszystkie spodnie są za małe ;( mieszcze się ale są stanowczo za obcisłe i brzuch mi wywala aczkolwiek nie wiem czy po prostu nie przytyłam bo więcej odpoczywam leżę i więcej jjem też się obawiam co to będzie w 9 miesiącu a zawsze byłam dumna ze swojej wagi ;(
 
Do góry