reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

A ja mam inaczej ..albo mi zimno i się trzęsę albo ..... dostaje takiego napadu gorąca że się rozbieram do majtek :D

Byłam dziś znowu na badaniu krwi jak ja nie lubię tych igieł brrrrr
Ja kłuje się dzień w dzień, więc mnie pobranie już nic nie robi. Dziś też oddałam krople czy dwie[emoji2]

I mnie jest zimno, czekam na sezon letni [emoji23] dziś jeszcze spać nie mogłam, chyba emocje dają się we znaki... a do wizyty jeszcze tyle godzin.
 
reklama
Ja kłuje się dzień w dzień, więc mnie pobranie już nic nie robi. Dziś też oddałam krople czy dwie[emoji2]

I mnie jest zimno, czekam na sezon letni [emoji23] dziś jeszcze spać nie mogłam, chyba emocje dają się we znaki... a do wizyty jeszcze tyle godzin.
Ja wizyta w poniedziałek a już wczoraj zaczął stres łapać
 
Dziewczyny pijecie kawę
Ja w pierwszej nie piłam, zapach mi się podobał a jak brałam łyka to jakoś mi nie podchodziła. Nie to że nie smakowała... tylko coś było nie tak.

Teraz też nie pije. Pewnie do towarzystwa się napije, ale tak sama z siebie to nie. Nawet ochoty nie mam, a był ze mnie kawosz...
 
@Maja75 ja kawę piję, jedną lub dwie dziennie i dopóki mnie nie odrzuci to będę pić ;).
Zostały mi ostatnie dwa dni pracy, pozniej idę na tydzień urlopu a później już zwolnienie :) z jednej strony się cieszę bo nie będę się stresować pracą a jest to u mnie nieuniknione że względu na stanowisko ale z drugiej to pracując czas mi szybko leci a tak to trzeba się przyzwyczaić do lenistwa :p
 
@Maja75 ja kawę piję, jedną lub dwie dziennie i dopóki mnie nie odrzuci to będę pić ;).
Zostały mi ostatnie dwa dni pracy, pozniej idę na tydzień urlopu a później już zwolnienie :) z jednej strony się cieszę bo nie będę się stresować pracą a jest to u mnie nieuniknione że względu na stanowisko ale z drugiej to pracując czas mi szybko leci a tak to trzeba się przyzwyczaić do lenistwa :p
Oj tam :) będziemy Ci zazdrościć tego lenistwa ;) ja do czerwca muszę dotrwać ;)
 
Ja mam wstępnie w karcie porodu wpisane 11.11. :);) z usg niby ciąża młodsza ale wiem że to się zmienia z każdym usg :) tak to moja 1 ciąża i w lipcu kończę 29 lat :) miałam wyrobić się przed 30 to się wyrobiłam :rofl: chociaż niespodzianka bo w lutym nie planowałam :laugh2::biggrin2::tak:
O widzisz to nawet podobny wiek. ;-) będzie można się zgadac na wspólne spacery
 
A u mnie od 2 tygodni większość dnia i nocy przesypiam :) mogłabym spać i spać :p:rofl2: może że względu na mdlosci bo wtedy tak mnie nie mdli :) dziewczyny jest tu któraś z Krakowa ? ;)
Ja też z Krakowa
Kawy nie piję chociaż przed piłam litrami ale jakoś wole nie
Powodzenia na wizytach,ja to już się doczekać nie mogę swojej
 
Ja kawę tez pije, ale już tylko jedną. Popołudniu nie wchodzi bo mnie mdli. Ale ta poranna musi być bo inaczej bym nie funkcjonowała. [emoji16]
 
reklama
Oj tam :) będziemy Ci zazdrościć tego lenistwa ;) ja do czerwca muszę dotrwać ;)
Jak pogoda dopisze to pół biedy bo mogę sobie spacerować, leżeć w ogródku, odwiedzać koleżanki (chociaż to będzie podejrzane bo narazie nikomu nie mówimy więc zdziwią się skąd mam tyle wolnego czasu). Dobrze pamiętam, że do czerwca bo jesteś nauczycielką??:)
 
Do góry