reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczynki nie wiem co ze mną jest nie tak... Dostaje normalnie dreszczy. Wszystko jest dobrze jest mi ciepło a za chwilę dostaje gesiej skórki i takie mi zimno a za jakieś 5-10 min przechodzi i tak kilka razy na dzień. Miała tak któraś???
Ja tez mam jakas faze z temperatura raz goraco raz zimno i tak calymi dniami. Jak kobieta przed menopauza
 
Ja jestem z Sochaczewa pod Warszawą. Żołądek mi mega dokucza. Ciągle taki ucisk mam. Nie wiem czy jestem głodna czy nie. W podbrzusze mnie ciągle ćmi. Ale nie jest to ból. Kilka razy zakłuwało mnie tam na dole i w jajnikach. Najgorsze są piersi bo aż mnie sutki kłuja jak dotknę. Liczę na to, że obejdzie się bez rewolucji bo poprzednia ciążę od rana do nocy wymiotowałam nawet woda przez 4 miesiące od 5tc. A potem okazało się że mam cukrzycę.
 
Ja się zmuszam do picia. Jak nie wypiję przynajmniej jednej, to okropnie boli mnie głowa. Więc przełamując odruchy odrzutne ;), ale piję.
Mi też lekarz wskazał pić 1 kawę dziennie bo mam ciśnienie niskie bardzo :) ale przy moich mdloscisch dużych nie będę ryzykować :p:laugh2:
 
A ja mam inaczej ..albo mi zimno i się trzęsę albo ..... dostaje takiego napadu gorąca że się rozbieram do majtek :D

Byłam dziś znowu na badaniu krwi jak ja nie lubię tych igieł brrrrr
Ja tez juz upjscilam krew. Nke dostalam naklejki ani lizaka;-) ale Pani w okienku juz mnie pamietaly i nawetnie pytaly jakie badanie tylko odrazu ze zrobia na cito i mam byc o 13
 
reklama
Do góry