reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

A jesli pojde za rowny tydzien czyli rowne dwa tygodnie po implantacji bedzie juz pecherzyk i powinen byc zarodek tak?
Ja Ci powiem jak to było na moim przykładzie ale nie sugeruj się bo każda z nas ma inną ciążę:) Ja byłam na 1 USG w4+3 od ostatniej miesiączki zaraz jak zobaczyłam 2 kreski ( wtedy nic nie bylo.widac ) później byłam 5+0 i był pecherzyk 11 mm i następne USG miałam po.11 dniach i był zarodek z serduszkiem :) ale tak jak mówię każda ma o innej porze owulacje , zagniezdzenie :) jeśli miałaś wcześniejszą owu to będzie więcej widać jeśli późniejsza to może jeszcze słabo być widać:)
 
reklama
Ja Ci powiem jak to było na moim przykładzie ale nie sugeruj się bo każda z nas ma inną ciążę:) Ja byłam na 1 USG w4+3 od ostatniej miesiączki zaraz jak zobaczyłam 2 kreski ( wtedy nic nie bylo.widac ) później byłam 5+0 i był pecherzyk 11 mm i następne USG miałam po.11 dniach i był zarodek z serduszkiem :) ale tak jak mówię każda ma o innej porze owulacje , zagniezdzenie :) jeśli miałaś wcześniejszą owu to będzie więcej widać jeśli późniejsza to może jeszcze słabo być widać:)
Owu mialam 17dc implantacje 12dpo a testy pozytywne od 12 dnia
 
Dziewczynki nie wiem co ze mną jest nie tak... Dostaje normalnie dreszczy. Wszystko jest dobrze jest mi ciepło a za chwilę dostaje gesiej skórki i takie mi zimno a za jakieś 5-10 min przechodzi i tak kilka razy na dzień. Miała tak któraś???
 
Witajcie dziś ,a mi po lewej stronie coś dziaslo coś takie jak przycisne to trochę nie tyle że boli tylko czuję .Hm najlepiej byłoby podjechać do dentysty ,ale mój ma takie kolejki.Macie jakieś pomysły?
 
reklama
Ja. Do tej pory tak mam a to juz 12 tydz.
Dziewczynki nie wiem co ze mną jest nie tak... Dostaje normalnie dreszczy. Wszystko jest dobrze jest mi ciepło a za chwilę dostaje gesiej skórki i takie mi zimno a za jakieś 5-10 min przechodzi i tak kilka razy na dzień. Miała tak któraś???
 
Do góry