reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja jutro rano na mani a później na wizytę na NFZ.. Boję się strasznie.. Mam nadzieję, że zrobi mi usg bo zaznaczałam to przy rejestracji, że tylko po to przychodzę.
 
Ale byłam dziś u takiej ginekolog wybranej z przypadku bo miała szybko termin i powiem Wam, że jednak mój właściwy ginekolog jest cudowny. Ta pani szybko USG, badań zleciła tyle co nic, wywiadu nie przeprowadziła...masakra. no ale przynajmniej tyle dobrego że zrobiła USG i przekazała dobre wieści
 
Odwołałam wizytę. Byłam dodatkowo tydzień temu i nie chcę wyjść na histeryczkę. Powoli się wycisza sytuacja, a w najgorszym razie ojciec podrzuci mnie do szpitala. Najwyraźniej nie dane mi wyjść na dwór bo 3 piętra schodów powodują krwawienie, pewnie się przeforsowałam. Trzymajcie kciuki żeby samo się wyciszyło wszystko, bo za tydzień jadę na weekend do Gdańska do rodziny
Ja też mam plamienia jak się przeforsuję ale nie aż takie. Jeśli się nasili jedź na pogotowie nie zastanawiaj się, muszą Cię przyjąć. Dodaj, że boli cię brzuch, może trochę przyśpieszą przyjęcie.
 
reklama
Do góry