reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

A ja ledwo trzymam oczy otwarte. Jeszcze "tylko" pół godzinki i po Młodą do przedszkola a potem.. pewnie nadal nie będę miała czasu się położyć... :/
Witaj w klubie... Ja zasnę pewnie dopiero przed 22... A wstałam 5 30... jeszcze dzis jade na mani a tak mi się nie chce ... [emoji849]
W weekend ma być 20 stopni [emoji7]
 
reklama
Witaj w klubie... Ja zasnę pewnie dopiero przed 22... A wstałam 5 30... jeszcze dzis jade na mani a tak mi się nie chce ... [emoji849]
W weekend ma być 20 stopni [emoji7]
To ja mogą na mani za Ciebie, bo sama sobie robię i mi się nie chce, a tak chętnie odpocznę przy relaksie [emoji6]
Ja podobnie od 5.30 na nogach
 
Któraś z Was nosi hybrydy? Robicie w ciąży czy nie?
Ja robie :)
Beta zrobiona o 16 powinny być wyniki.
Powodzenia :)
Jadę na wizytę. Trzymajcie kciukasy ;)
Trzymamy [emoji3590]

Dziewczynki ale duzo piszecie :D

Ja 26lat, okolice lublina, pierwsza ciaza wyczekiwana ponad 2 lata [emoji7] udalo sie dopiero po in vitro, dlatego ogromnie licze na nudne 9 miesiecy, bo stresów juz mialam sporo :)

Dzis 6+4 [emoji3590] serduszko widzialam we wtorek [emoji3526][emoji3526] jedyne objawy to sennosc i ciągnięcie w dole brzucha :)
 
reklama
Do góry