reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję was od początku. To moja pierwsza ciąża, mam 30 lat, a dzisiaj 7+5 :) 18 marca usłyszałam serduszko i od tamtej pory żyję w stresie, czy wszystko jest ok. Oprócz lekkiego bólu piersi nie mam żadnych objawów. TP wg USG 9.11. Nie znoszę listopada, ale może mały bąbel odczaruje ten miesiąc ;)
Cześć:) mam podobny termin 10-11.11 wiadomo że to wszystko się jeszcze zmieni wg USG :) też moja 1 ciąża w lipcu kończę 29 lat :tak:
 
reklama
Dziewczyny ktore maja maluszki w domu.. Czy wasze dzieciaki tez zrobily sie takie przychlasty? Ze na krok nie opuszczaja Was? Moja ciagle sie tuli... Na kazdym kroku
A ile ma? Mój uczy się chodzić i jest ubaw po pachy [emoji2]
Ale też przychodzi się przytulać. Wspina się na mnie. Coś chyba przeczuwa, bo mama nie nosi na rękach.
 
I to ze szklanej butelki ;)

kocham cole w szkle !

Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję was od początku. To moja pierwsza ciąża, mam 30 lat, a dzisiaj 7+5 :) 18 marca usłyszałam serduszko i od tamtej pory żyję w stresie, czy wszystko jest ok. Oprócz lekkiego bólu piersi nie mam żadnych objawów. TP wg USG 9.11. Nie znoszę listopada, ale może mały bąbel odczaruje ten miesiąc ;)

witaj ! :)
 
Jakimi blondami farbujesz?
Bo ja jestem na etapie poszukiwania fajnego jasnego blondu.
I co miesiąc robię innym ,ale nic mnie jeszcze tak na 100% nie przypasowało.

P.s.
Czy któraś z Was farbuje się sama? Na blond?
Czekam na wasze propozycje co do farb [emoji4]
A nie wiem... chodzę do fryzjera i mowie co chce :-) mialam juz szarości, róże, ciepłe blondy...teraz wracam do platyny. Ale ja naturalnie jestem bardzo jasna blondynka :
 
Co do starszych dzieci... moja strasznie wymusza. Jest ryk o Wszystko. O wszystko. O doslownie wszystko. Mam nadzieję że jej szybko minie ;)
 
Hej dziewczyny chciałam dołączyć do Was juz tyle razy mialam pisac ale ciąża zagrożona . Mam 30 l synka 5 letniego. Ja juz nawet na ten moment nie wiem w ktorym tyg . jestem bo wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie jestem chodzaca kinderniespodzianka juz dwa tygidnie plamie biore dhupaston miałam krwiaczka przy kosmowce i torbiel na jajniku badane w czwartek na IP po paru dniach nadszedl dzien wizyty u mojej gin.poniedzialek na badaniu okazało sie ze sa dwa pęcherzyki w jednym pecherzyk zoltkowy i zarodek jeszcze bez echa wszystko idzie ku dobremu brak krwiaczka to myślę cudownie pani dr pokazuje drugi pecherzyk ze cos tam widac ale pewna nie jest i mam tydzien czekac. Zalamana bo nie spodziewalam sie ciąży bliźniaczej dodam ze na zadnym z usg wczesniejszych a mialam ich trzy dwa na ip i jedno u innego gina nikt nie widzial drugiego pecherzyka pojawil sie w ciagu 3 dni . Teraz musze sie oszczędzać i czekac do poniedzialku.
U mnie też ciaza bliźniacza Nigdy bym się nie spdziewala a tu niespodzianka. Też jestem przerażona no ale co zrobić Teraz oby były zdrowe Głowa do góry damy radę
 
reklama
Do góry