reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja też jeszcze nic nie widziałam.
Również czekam w napięciu na piątkową wizytę.
Dziewczyny nie stresujcie się napewno będzie wszystko dobrze:) Ja poleciałam w 33 dniu od ostaniej miesiączki na usg bo miałam takie bóle jajnika że na 100 procent myślałam że pozamaciczna ( Ja oczytałam się na Internecie) i nic nie widziałam a beta prawie 1000 więc jeszcze bardziej zaczęłam się denerwować, 6 dni później pecherzyk 11 mm :) stres podobno nie wskazany :wink:
 
To już nas dwie! Tylko ja nie widziałam jeszcze pęcherzyka ani serduszka.[emoji3525] Daj Bóg zobaczyć coś w piąteczek.
Też nic jeszcze nie widziałam ale o 12 wizyta!

@Imbirowaherbata powodzenia Tobie również!

Co do wielkości bety to czytałam że od 1500 już widać, a max do 5tys powinien pojawić się pecherzyk. Każda z nas miala innego dnia zagnieżdżenie stąd nie można porównywać kto miał ile którego dnia i się tym sugerować [emoji4]
 
Też nic jeszcze nie widziałam ale o 12 wizyta!

@Imbirowaherbata powodzenia Tobie również!

Co do wielkości bety to czytałam że od 1500 już widać, a max do 5tys powinien pojawić się pecherzyk. Każda z nas miala innego dnia zagnieżdżenie stąd nie można porównywać kto miał ile którego dnia i się tym sugerować [emoji4]
Dokładnie tak , dlatego piszę że ja się naczytałam że jak beta 1000 to już pecherzyk powinien być a jak nie ma to pozamaciczna albo bio( jeszcze ten okropny ból jajnika mi nie pomagal- myślałam że zwariuje do kolejnej wizyty) :) A wcale tak nie musi być , pecherzyk u każdej pokazuje się w innym czasie o różnych wartościach bety :)
 
U mnie beta jakiś czas temu w poniedziałek pokazała 828 a we wtorek widziałam pęcherzyk :) jakoś okolo tydzień później w piątek robilam bete i we wtorek był już zarodek :) teraz odliczam dni do wtorku, już tylko 6 i zobaczę co słychać u maleństwa :)

Czekam na wieści z dzisiejszych wizyt dziewczyny i trzymam mocno kciuki :* [emoji110][emoji110]

I zabieram się za pracę, dziś zaczynam szkolenie koleżanki na moje stanowisko, trzymajcie kciuki za mojego kalafiora i biedna dziewczynę żeby coś zrozumiała hehe :)
 
u mnie też zero objawów, gdyby nie to że staralismy się o dziecko (przy moich długaśnych cyklach) nawet pewnie bym nie zauważyla :) jedynie piersi w dotyku pobolewają. ja osobiście się cieszę bardzo że nie mam mdłości i nie wymiotuję, ulga jak nic :)

poczekam jeszcze z tydzień i przedzwonię umówić się na kolejną wizytę, niby serducho pikało, ale jednak dalej nie potrafię się cieszyć "pełną piersią", bo wiem, że do tego 12tc wszystko się moze zdarzyc :(
 
U mnie beta jakiś czas temu w poniedziałek pokazała 828 a we wtorek widziałam pęcherzyk :) jakoś okolo tydzień później w piątek robilam bete i we wtorek był już zarodek :) teraz odliczam dni do wtorku, już tylko 6 i zobaczę co słychać u maleństwa :)

Czekam na wieści z dzisiejszych wizyt dziewczyny i trzymam mocno kciuki :* [emoji110][emoji110]

I zabieram się za pracę, dziś zaczynam szkolenie koleżanki na moje stanowisko, trzymajcie kciuki za mojego kalafiora i biedna dziewczynę żeby coś zrozumiała hehe :)

Niby 6 dni a wydaje się jakby wieczność prawda?
 
Dzień dobry dziewczyny !

ciężko mi za Wami nadążyć bo nie mam forum w telefonie ... jakos nie potrafię ogarnąć ;)


Dopada mnie jakis dół, mam dosyć pracy, denerwuje mnie dziś wszystko, od rana męczą mdłości. Najchętniej rzuciłabym wszystko i poszła spać do domu

łączę się w bólu ... z tego wszystkiego zapomniałam wczoraj, że mam urodziny :D

Dzis 32dc beta 125
Chyba malo... Ale patrząc na plamienie w czwartek 12dpo mogla byc implantacja i moze byc dobrze chyba nie?
Dziewczyny jestem wariatka wiem ale odszukalam moja pierwsza bhcg z mloda i noe dosc ze byla robiona poznoej jesli chodzi o dc to kej wielkosc też nie byla nadzwyczajna zrobię jutro powtorke i mysle ze juz sie nie bede denerwować co ma byc to bedzie.

najważniejszy jest przyrost. Ja też startowałam z betą 124 więc bardzo zbliżona do Twojej a nawet mniejsza. Betę robiłam w 27 dc (w dniu spodziewanego okresu)
48h pozniej wynosila 270
kolejne 48 h juz była 610

rośnie ? rośnie ... a że niska to nie szkodzi. przyrost się liczy i tego się trzymam.


Dzisiejsze wizyty:
27.03 12.00 Jivka
27.03 13:40 N.J.
27.03 od 15:30 MalaMi9203
Trzymam kciuki [emoji110]

trzymam kciuki dziewczyny za Was wszystkie i czekam na wieści jupiii ! na pewno będą piękne bijące serducha !

Jeden kalendarzyk pokazuje mi 4tc 5d a inny kalendarz 5tydzien zawsze mialam problem z ogarnieciem tego tematu

mnie też z aplikacji wychodzi dzis 4t5d :) i betę mamy porownywalną :)



co do objawów to u mnie tkliwe i nabrzmiałe piersi, ciągnące podbrzusze i trochę większa wrażliwość na zapachy ale to sobie chyba wmawiam bardziej niz jest faktycznie :) także bez jakiś wielkich objawów czy mdłosci :)

u Was też dzis takie piękne słońce ?
 
reklama
Do góry