reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
To już nas dwie! Tylko ja nie widziałam jeszcze pęcherzyka ani serduszka.[emoji3525] Daj Bóg zobaczyć coś w piąteczek.
 
Dziewczyny a myślicie ze coś już będzie widać na wizycie??? O pierwszej ciazy dowiedziałam się w 8 tyg, druga prowadziłam w Anglii więc pierwsze usg było w między 12a 13 tyg. A tu z wyliczeń internetowych wychodzi 5 tydzień.
 
Dziewczyny a myślicie ze coś już będzie widać na wizycie??? O pierwszej ciazy dowiedziałam się w 8 tyg, druga prowadziłam w Anglii więc pierwsze usg było w między 12a 13 tyg. A tu z wyliczeń internetowych wychodzi 5 tydzień.
Jak skończony 5 tydzień to można liczyć na pęcherzyk ciążowy.
 
Witam sie i ja z samego rana. Spac nie moge normalnie szok. Juz od 5tej w lozku nogami przebieralam. Dzisiaj pierwsze mdlosci po wstaniu z lozka. I objaw zewnętrzny moje piersi jeszcze bardziej urosly niewiem czy to dlatego ze mloda jiz tak nie ciągnie cycka czy poptostu zaczyna się. Oby to drugie. Dzis moj jajnik ktory mi ciagle wlreca ze to pozamaciczna nie daje żadnych znakow takze cycki i glowa do gory mamy kolejny dzien do przodu
Miałam dokładnie to samo ( przez 1,5 tygodnia tak mnie jajnik bolał że się skrecalam z bolu 2 razy byłam u mojego gina i oglądaliśmy czy czasem ciąża nie jest pozamaciczna :oops:...po 2 tygodniach wszystko przeszło :) teraz czasami coś zakluje ale bez żadnych skurczy :) mdłości miałam okropne , teraz od 2 dni troszkę odpuscily ( mdli mnie popołudniami) a nie 24 na h :rolleyes2:
 
Sa jakies widelki co do wielkosci bhcg zeby bylo widac cos na usg? Rozne laboratoria maja rozne jednostki mierzenia tego hormonu. I tu moje pytanoe bo wszędzie pisze ze pecherzyk widac jak bhcg ma minimum 1500mlU czy jakos tak a moje laboratorium podaje inna jednostke czy to cos zmienia? Wiecie o co mi chodzi? Bo moj kalafior nie pracuje teraz zbyt dobrze i niewiem jak Wam to wytłumaczyć
 
reklama
Sa jakies widelki co do wielkosci bhcg zeby bylo widac cos na usg? Rozne laboratoria maja rozne jednostki mierzenia tego hormonu. I tu moje pytanoe bo wszędzie pisze ze pecherzyk widac jak bhcg ma minimum 1500mlU czy jakos tak a moje laboratorium podaje inna jednostke czy to cos zmienia? Wiecie o co mi chodzi? Bo moj kalafior nie pracuje teraz zbyt dobrze i niewiem jak Wam to wytłumaczyć
U mnie przy ponad 2tys bylo cos widac.
 
Do góry