reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
U mnie w piątym tygodniu pęcherzyk ciazowy 11 mm :) i bardzo wysoka beta :)
U mnie hormon naprawdę musi być wysoki testy wyszły na dzień przed spodziewana miesiączką a dzien po już krecha taka sama jak testowa, przy chłopcach wogole nie wychodził, dopiero po jakichś 2 tygodniach i to blade kreski a wcześniej pojawiały się mdłości. A tu nic kompletnie nic...
 
Jeny byłam naprawdę spokojna aż do dziś a od rana fiksuje już... Mam nadzieję że na wizycie zobaczę cokolwiek...
 
No właśnie na jednym mi pokazuje 5+0 tydzień, A na drugim 5+2dni a data porodu taka sama.
Ja też mam 2 aplikacje i jedna pokazuje 5t6d a truga 6t0d a data porodu i ostatniej miesiączki jest taka sama w obu aplikacjach.

Ja od kilku dnia mam tkliwość piersi, i też pobolewa mnie czasem brzuch, co do mdłości to są lekkie ale w południe się pojawiają
 
U mnie hormon naprawdę musi być wysoki testy wyszły na dzień przed spodziewana miesiączką a dzien po już krecha taka sama jak testowa, przy chłopcach wogole nie wychodził, dopiero po jakichś 2 tygodniach i to blade kreski a wcześniej pojawiały się mdłości. A tu nic kompletnie nic...
Miałam dokładnie to samo cykle 32 dni w 31 zrobiłam test 2 krechy druga troszkę słabsza ale dobrze widoczna a w 33 dniu 2 mocne krechy a beta w 32 dniu prawie 1000 :)
 
Ja też mam 2 aplikacje i jedna pokazuje 5t6d a truga 6t0d a data porodu i ostatniej miesiączki jest taka sama w obu aplikacjach.

Ja od kilku dnia mam tkliwość piersi, i też pobolewa mnie czasem brzuch, co do mdłości to są lekkie ale w południe się pojawiają
A to nie ja oblicza na stronach internetowych... Tyle że tam mi pokazuje date zapolodnienia 6/7 marca. A jajeczko było 5 marca wiem bo mam okropne bóle jajników na owu. Natomiast 3 zegnalam męża bo jechał za granicę i tak się pożegnaliśmy że są 2 kreseczki
 
reklama
Do góry