reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Zima do nas wróciła :/ ale zimno. Wróciłam z zajęć i pod kołderkę zmykamy ;) czy Wy też macie nagły problem z wyslawianiem się i dobieraniem słów? :laugh2: ja po pracy jeżdżę jeszcze do poradni i dziś prowadząc zajęcia nie mogłam się wysłowić
Też mam problem z wyslawianiem W pracy muszę mówić po angielsku i czuje się jak debil co chwilę zapominam słówek i nie moge sobie przypomnieć No dramat jakieś
 
reklama
Normalnie mnie dzisiaj brzuch boli i powiem wam że myśląca mi się włącza [emoji58],chyba wolę jak mnie jednak brzuch nie boli masakra [emoji849]
 
jeszcze jest Prenat Uno do 12 tc ktoś może bierze ?
Ja brałam MamaDHA Premium + i piszę że nie tylko dla ciężarnych ale też dla kobiet przygotowujących się do ciąży hmm....co polecacie ?
Ja biorę prenatal uno do tego odłożyłam
Mi lekarz polecil prenatal uno i do tego kwas foliowy
Ja też biorę prenatal uno już 3 tygodnie i mój lekarz stwierdził że dodatkowych folianów nie trzeba ( podobno dawka jest wystarczająca) :wink:
 
Cześć dziewczyny.
Ja w tym tygodniu muszę wstawać o 4:00 do pracy . I to jest dla mnie teraz mega wyzwanie . Po prostu nie jestem w stanie otworzyć oczu.
 
Witam sie i ja z samego rana. Spac nie moge normalnie szok. Juz od 5tej w lozku nogami przebieralam. Dzisiaj pierwsze mdlosci po wstaniu z lozka. I objaw zewnętrzny moje piersi jeszcze bardziej urosly niewiem czy to dlatego ze mloda jiz tak nie ciągnie cycka czy poptostu zaczyna się. Oby to drugie. Dzis moj jajnik ktory mi ciagle wlreca ze to pozamaciczna nie daje żadnych znakow takze cycki i glowa do gory mamy kolejny dzien do przodu
 
Cześć dziewczyny.
Ja w tym tygodniu muszę wstawać o 4:00 do pracy . I to jest dla mnie teraz mega wyzwanie . Po prostu nie jestem w stanie otworzyć oczu.
Dzień dobry!

O widzisz, mi o 5 oczy same się otwierają i spać nie mogę. [emoji85] Za to kładę się przed 21 i jak tylko poczuję poduszkę zasypiam! [emoji16]

Dziewczyny, czy tylko ja nie czuje się ciążowo? Nic mi nie dolega! Do piątku to ja chyba wszystkie włosy wyrwę z nerwów.
 
reklama
Witam sie i ja z samego rana. Spac nie moge normalnie szok. Juz od 5tej w lozku nogami przebieralam. Dzisiaj pierwsze mdlosci po wstaniu z lozka. I objaw zewnętrzny moje piersi jeszcze bardziej urosly niewiem czy to dlatego ze mloda jiz tak nie ciągnie cycka czy poptostu zaczyna się. Oby to drugie. Dzis moj jajnik ktory mi ciagle wlreca ze to pozamaciczna nie daje żadnych znakow takze cycki i glowa do gory mamy kolejny dzien do przodu
Mnie co chwilę coś ciągnie... Myślę że to więzadła się rozciągają... U mnie na szczęście nie ma mdłości I to całkiem dziwne bo w poprzednich ciazach żyć nie dawały.ja też mam schizy że to może pozamaciczna być... Byle do popołudnia...
 
Do góry