reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
A ja się wkurzyłem...bo wszędzie czytam ze to usg teraz nie jest refundowane... Ale przecież mam skierowanie...
A dzwoniłam dzis do przychodni ale mój kalafior zapomniał zapytać czy bedzie płatne...
Natomiast wkurzylam się bo termin do lekarza ginekologa po ust dopiero na 9.04... to jakaś kpina. Zadzwonię tam pozniej z awantura ;-)
Nie chce prywatnie placić za badania krwi.
 
A ja się wkurzyłem...bo wszędzie czytam ze to usg teraz nie jest refundowane... Ale przecież mam skierowanie...
A dzwoniłam dzis do przychodni ale mój kalafior zapomniał zapytać czy bedzie płatne...
Natomiast wkurzylam się bo termin do lekarza ginekologa po ust dopiero na 9.04... to jakaś kpina. Zadzwonię tam pozniej z awantura ;-)
Nie chce prywatnie placić za badania krwi.
A to jest skierowanie na to usg potwierdzające ciążę czy jakie?
 
A to jest skierowanie na to usg potwierdzające ciążę czy jakie?
A dobra chyba wystarczyło spojrzeć w skierowanie [emoji23]tak. To potwierdzające.
1553514809785.jpeg
 
Ostatnia edycja:
@Zajac Czerwcowy ja nie pomogę bo nie chodzę na nfz [emoji4] Dla mnie luxmed to taki nfz hehe, a dzisiaj udało mi się wcisnąć do prywatnego lekarza na 5.04 ufff Nowy ale bardzo polecany, ale tak jak Wam pisałam straciłam zaufanie do mojego poprzedniego, jeden lekarz i 3 usg w ciąży to dla mnie zdecydowanie za mało [emoji14]
 
reklama
Do góry