reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
A myslałyście juz nad imionami?
Dla chłopca nie mamy. Moje typy to Ignas, Bartosz, Michał, Rafał a meza to Aleksander. Na Ignasia się nie zgadza.
Takie typy meskie byly w pierwszej ciazy i one zostają dalej. No oczywiście plus imię, które nosi corka- Rozalia. To było wiadomo od początku, ze jeśli bedzie córka to będzie Rozalia. Teraz jesli bedzie córka to będzie Marcelina.
 
reklama
Cześć Dziewczyny ja już po wizycie i USG :) !Zarodek 0.39 cm i bijące serduszko :) :) poza tym wszystko ok jak na ten czas ciąży :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
Nie mogło być inaczej [emoji6] świetna wiadomość :)


Jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki bardzo chciałabym Zosia a mąż dla syna chce Wiktor ale na razie jakoś o tym nie myślę... Pewnie się jeszcze zmieni bo te imiona wybraliśmy przy pierwszej nieudanej ciąży,a teraz nie gadaliśmy o tym bo jeszcze trochę strach.. Póki co odliczam, 11 dni do kolejnej wizyty :)
 
Do góry