reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny. Ja też prawdopodobnie jestem w ciąży. Mam już córkę 7letnią. Myślałam o drugim dziecku ale w sumie nas zaskoczyła ta druga ciąża. Czuje niepokój samą nie wiem dlaczego. Mam też Hashimoto od zawsze. Czy któraś z Was boryka się z niedoczynnością tarczycy?
Ja miałam.w 1 ciąży. Bylam na euthyroxie. Teraz o dziwo bez leków tsh 1.8. Pozostałe markery sprawdzam na początku kwietnia. Na razie bez lekow
 
reklama
Ja mam jod 200
Jak powiedziałam Endo że planuje to kazała jod 200 witam D3 2*2000 i euthyrox cały czas mam 150
Miała zmniejszyć dawkę bo wyniki przy dolnej granicy ale w związku z planowaną ciążą zostawila 150
Przy poprzedniej ciąży też miałam jod 200
 
Z tym hashi to chyba zależy od osoby. Mam przyjaciółkę, która ma hashi, ale ma wszystko wyrównane lekami. Straszyli ja, że nie będzie mogła zajść w ciążę itp idt. A jej się raz udało za pierwszym razem, a przy drugim za drugim i z donoszeniem też nie było żadnego problemu wręcz przeciwnie oby dwie ciążę przenosila [emoji846]

Ja pierwsza Córkę też "przenosiłam" ;) pracowałam do 8mieaiaca ciąży, pracowalam wtedy w przedszkolu więc żadna praca siedząca ;) super okres. A teraz czuję jakiś niepokój :/ może przez to że nas zaskoczyła.
 
Ja mam jod 200
Jak powiedziałam Endo że planuje to kazała jod 200 witam D3 2*2000 i euthyrox cały czas mam 150
Miała zmniejszyć dawkę bo wyniki przy dolnej granicy ale w związku z planowaną ciążą zostawila 150
Przy poprzedniej ciąży też miałam jod 200
A to działa na tej zasadzie że 1 tabletka jodidu 100 ma dawkę 100 a jak wezmę 2 to wyjdzie 200?
 
Może to ja jestem Twoją koleżanką, tylko jeszcze Ci nie powiedziałam o trzeciej ;) Tylko nie zgadza się to przenoszenie, tylko w drugiej ciąży urodziłam o 10(!) dni za późno :)
Hehe tylko to przenoszenie się nie zgadza, ona pierwsza dłużej przenosila [emoji16]
 
Dziewczyny a czy te suplementy to nie zaszkodza skoro biorę je a nie miałam badań? Dostałam to zlecone po tym wysokim tsh jako pomoc do euthoryxu ale tam jest jeszcze wiele innych składników a morfologie krwi będę miała dopiero w przyszłym tygodniu a tam jest jeszcze olej rybi i jakieś kwasy nie wiem teraz tak pomyślałam..
 
reklama
Do góry