reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
U mnie wiedzą rodzice i siostra. Wiedza też o poronieniu, ale są dla mnie pełnym wsparciem. Wierzą że będzie dobrze. Ja najbardziej się cieszę, że w pracy nikt oficjalnie nie wie i jeśli odpukać będzie coś nie tak, to po prostu wrócę do pracy bez tłumaczenia co się stało. A propos też was bolą cycki jak skaczecie? [emoji23][emoji23][emoji23]
cały czas :) od dwóch tygodni, ale własnie tylko od dotyku, czy gwałtownego ruchu, same z siebie nie
 
Mialam badania wszystko jest ok, ginekolog powiedział ze ciąża, ktorej jeszcze nie widać ale czemu

Wyobrażam sobie, w jakim musisz być teraz stresie :( Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! Pamiętaj, że to może absolutnie nic nie znaczyć, jest mnóstwo powodów, dla którym można mieć plamienia czy nawet krwawienia w ciąży...
 
Cześć Dziewczyny. Ja też prawdopodobnie jestem w ciąży. Mam już córkę 7letnią. Myślałam o drugim dziecku ale w sumie nas zaskoczyła ta druga ciąża. Czuje niepokój samą nie wiem dlaczego. Mam też Hashimoto od zawsze. Czy któraś z Was boryka się z niedoczynnością tarczycy?
 
Wyobrażam sobie, w jakim musisz być teraz stresie :( Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! Pamiętaj, że to może absolutnie nic nie znaczyć, jest mnóstwo powodów, dla którym można mieć plamienia czy nawet krwawienia w ciąży...
Zobaczymy, zrobilam dziś betę i się okaże
 
Cześć Dziewczyny. Ja też prawdopodobnie jestem w ciąży. Mam już córkę 7letnią. Myślałam o drugim dziecku ale w sumie nas zaskoczyła ta druga ciąża. Czuje niepokój samą nie wiem dlaczego. Mam też Hashimoto od zawsze. Czy któraś z Was boryka się z niedoczynnością tarczycy?

ja mam lekką niedoczynność, biorę euthyrox na zmianę 25 i 50.. za tydzień w sumie mam wizytę u endokrynologa bo TSH tydzień temu miałam 2,7, a teraz spadło do 1,1, dziwne, wolę to skonsultować
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Ja też prawdopodobnie jestem w ciąży. Mam już córkę 7letnią. Myślałam o drugim dziecku ale w sumie nas zaskoczyła ta druga ciąża. Czuje niepokój samą nie wiem dlaczego. Mam też Hashimoto od zawsze. Czy któraś z Was boryka się z niedoczynnością tarczycy?
Ja się strasznie bałam Hashi. Robiłam wszystkie badania przed ciąża. Przeciwciała też. Przy Hashi podobno jest problem z utrzymaniem, tak miała moja znajoma. Co nie znaczy że nie można donosic ciąży. Witaj w naszym gronie. Będzie wszystko cacy
 
Do góry