reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Czuję się dobrze, krwawień nie ma co chwilę ganiam do łazienki i sprawdzam.
No to spokojnie nerwy nie działają dobrze. A czy to jest Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam że tak wypytuje ale jestem po dwóch poronieniach i przeszłam przez mega depresję.. Ale po wszystkim wzięłam się w garść i zaczęłam szukać przyczyn. Wydaje mi się że znalazłam i teraz poki co wszystko rozwija się dobrze.
 
No to spokojnie nerwy nie działają dobrze. A czy to jest Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam że tak wypytuje ale jestem po dwóch poronieniach i przeszłam przez mega depresję.. Ale po wszystkim wzięłam się w garść i zaczęłam szukać przyczyn. Wydaje mi się że znalazłam i teraz poki co wszystko rozwija się dobrze.
Wlasnie mam 2 dzieci już, ale przy 2 poprzednich ciążach tego nie było
 
No to spokojnie nerwy nie działają dobrze. A czy to jest Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam że tak wypytuje ale jestem po dwóch poronieniach i przeszłam przez mega depresję.. Ale po wszystkim wzięłam się w garść i zaczęłam szukać przyczyn. Wydaje mi się że znalazłam i teraz poki co wszystko rozwija się dobrze.
Jeśli to nie tajemnica, to możesz powiedzieć jaka była u Ciebie przypuszalna przyczyna? Ja zrobiłam póki co podstawowa morfologię + tsh + igg +igm+toxo
 
Dziewczyny a jak to jest z Waszymi piersiami? Bolą cały czas tak samo? Ja miałam duży obrzęk ale troszkę zmalał. Też macie takie wahania zależne od dnia?
Tak, u mnie raz bardziej bolą, raz mniej. Zmieniły się z wyglądu. Raz są gorące i napiete a raz takie inne. Bolą głównie sutki
 
Wlasnie mam 2 dzieci już, ale przy 2 poprzednich ciążach tego nie było
Z reguły pierwsze ciąże to te "pechowe".. ale najpierw radzimy wszystkie, sprawdź bete nawet jutro jak możesz :) lepiej jest wiedzieć niż pisać czarne scenariusze a może jest wszystko w porządku :)
 
Z reguły pierwsze ciąże to te "pechowe".. ale najpierw radzimy wszystkie, sprawdź bete nawet jutro jak możesz :) lepiej jest wiedzieć niż pisać czarne scenariusze a może jest wszystko w porządku :)
I chyba tak zrobię, a 19 swoją drogą jeszcze raz pójdę, tylko jak ja jutro odbiorę wyniki i sie załamnę w swoje urodziny
 
Jeśli to nie tajemnica, to możesz powiedzieć jaka była u Ciebie przypuszalna przyczyna? Ja zrobiłam póki co podstawowa morfologię + tsh + igg +igm+toxo
U mnie za wysokie tsh bo około 3,endokrynolog dal euthyrox na zbicie i przede wszystkim bardzo niski progesteron 1.34 gdzie do utrzymania ciąży potrzebny jest minimum 10-15. Przyjmuje na to luteine teraz podjezykowo 3x2.
Z tym że miałam złego ginekologa bo gdyby wysłał mnie na podstawowe badania po pierwszym razie to drugiego by nie było.. A on uznał pierwszy że się zdarza i nie wysłał na badania, drugi że pewnie po pierwszym się dobrze nie oczyscilam i zaszkodziło to w implementacji (???) i też nie wysłał na badania, powiedzial że jak się zdarzy 3 raz to poszukamy przyczyny. Więc po przeplakanych, ciężkich tygodniach wzięłam się w garść i zaczęłam szukać i badać się na własną rękę :)
 
reklama
U mnie za wysokie tsh bo około 3,endokrynolog dal euthyrox na zbicie i przede wszystkim bardzo niski progesteron 1.34 gdzie do utrzymania ciąży potrzebny jest minimum 10-15. Przyjmuje na to luteine teraz podjezykowo 3x2.
Z tym że miałam złego ginekologa bo gdyby wysłał mnie na podstawowe badania po pierwszym razie to drugiego by nie było.. A on uznał pierwszy że się zdarza i nie wysłał na badania, drugi że pewnie po pierwszym się dobrze nie oczyscilam i zaszkodziło to w implementacji (???) i też nie wysłał na badania, powiedzial że jak się zdarzy 3 raz to poszukamy przyczyny. Więc po przeplakanych, ciężkich tygodniach wzięłam się w garść i zaczęłam szukać i badać się na własną rękę :)

Moje tsh wynosi 2 a progesteron 22. Mam nadzieję że to wystarczająco.. Robiłam w sobotę później już nie powtarzała tsh ani prog. Samą betę.
 
Do góry