reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny w tamtym tygodniu robiłam betę dwa razy jest slaby przyrost, lekarz powiedzial że jest ciąża ale jej nie widzi i zmartwil sie wynikami z bety hcg 47.9 pierwszy wynik, drugi to 94,1. Wiem ze to bardzo maly przyrost bo pierwaz robiona byla 4 marca a druga 8 marca. Lekaez nastaszyl mnie ze mozw dojsc do poronienia lub ciąży pozamacicznej, kazał powtorzyć. Srasznie się boję ☹️
Niestety tez tak mialam w pierwszej ciazy.. Po 2tyg zrobilam jeszcze raz bete i urosla ale znowu za 2dni zaczla spadac i bylo poronienie. Ale to MOJ przypadek. TWOJ bedzie napewno inny. Bedzie wszystko dobrze. Glowa do gory!!
 
Dziewczyny w tamtym tygodniu robiłam betę dwa razy jest slaby przyrost, lekarz powiedzial że jest ciąża ale jej nie widzi i zmartwil sie wynikami z bety hcg 47.9 pierwszy wynik, drugi to 94,1. Wiem ze to bardzo maly przyrost bo pierwaz robiona byla 4 marca a druga 8 marca. Lekaez nastaszyl mnie ze mozw dojsc do poronienia lub ciąży pozamacicznej, kazał powtorzyć. Srasznie się boję [emoji3525]
Po 1 na usg lekarz nic nie zobaczy, gdyż pęcherzyk ciążowy widać przy becie rzędu 1000. Po drugie, faktycznie przyrost jest słaby. Nie wiem, czy cie to pocieszy, ale mój przyrost był z 33 na 35, 5 w ciągu 48h. Doszło do poronienia. Ile u ciebie wychodzi przyrostu na 48h? Trochę lepiej niż u mnie, więc może nie wszystko stracone [emoji176]
 
Wy juz tak? :O ja dalej w rozmiarze 34. :p
Jak czytałam to te większe brzuszki na poczatki maja 2 powody: nasilone wzdęcia podczas pierwszych tygodni i drobna budowa ciała kobiety. U mnie się skumulowało, nie dość że mam wzdęcia to jeszcze jestem drobna i niska dlatego macica poszerzając się robi sobie miejsce :) i tak np. dziś koleżanka w pracy stwierdzila że w końcu mi się przytylo [emoji23] a zawsze chciałam a nie mogłam przybrać na wadze [emoji6]
 
Po 1 na usg lekarz nic nie zobaczy, gdyż pęcherzyk ciążowy widać przy becie rzędu 1000. Po drugie, faktycznie przyrost jest słaby. Nie wiem, czy cie to pocieszy, ale mój przyrost był z 33 na 35, 5 w ciągu 48h. Doszło do poronienia. Ile u ciebie wychodzi przyrostu na 48h? Trochę lepiej niż u mnie, więc może nie wszystko stracone
emoji176.png
Tylko ze miesiaczkę miałam 31 stycznia wiec na usg powinno juz co kolwiek widać a tu nic. Może owulacja mi sie przesunęła czy co nie mam pojecia jestem załamana, siedze i tylko płacze i czekam na kolejną wizytę
 
Dziewczyny w tamtym tygodniu robiłam betę dwa razy jest slaby przyrost, lekarz powiedzial że jest ciąża ale jej nie widzi i zmartwil sie wynikami z bety hcg 47.9 pierwszy wynik, drugi to 94,1. Wiem ze to bardzo maly przyrost bo pierwaz robiona byla 4 marca a druga 8 marca. Lekaez nastaszyl mnie ze mozw dojsc do poronienia lub ciąży pozamacicznej, kazał powtorzyć. Srasznie się boję ☹️
Wiem co czujesz. Strach i wielka niewiadoma. Zrób jeszcze raz betę, zobacz czy przyrasta, czy stoi w miejscu lub spadam.. Zawsze jest nadzieja :*
 
Dziewczyny w tamtym tygodniu robiłam betę dwa razy jest slaby przyrost, lekarz powiedzial że jest ciąża ale jej nie widzi i zmartwil sie wynikami z bety hcg 47.9 pierwszy wynik, drugi to 94,1. Wiem ze to bardzo maly przyrost bo pierwaz robiona byla 4 marca a druga 8 marca. Lekaez nastaszyl mnie ze mozw dojsc do poronienia lub ciąży pozamacicznej, kazał powtorzyć. Srasznie się boję [emoji3525]
Od 8 marca trochę minęło, a dziś jak jest? Masz jakieś skurcze albo plamienia? Jeśli nie i dobrze się czujesz to może jeszcze beta się rozkręci. Ja pierwszy wynik bety odebrałam rok temu w walentynki.. Wynosił 184.. Nie sprawdzałam czy przyrasta poszłam do lekarza ale na usg nic nie widział, na drugi dzień dostałam krwawienia i to był niestety koniec. Ale może zrób bete jeszcze raz teraz pod koniec tygodnia? Może już sie rozkrecila :)
 
reklama
Tylko ze miesiaczkę miałam 31 stycznia wiec na usg powinno juz co kolwiek widać a tu nic. Może owulacja mi sie przesunęła czy co nie mam pojecia jestem załamana, siedze i tylko płacze i czekam na kolejną wizytę
Kiedy kolejna wizyta? Rozumiem przez co przechodzisz. Naprawdę uwierz, że rozumiem. Mi lekarz od razu powiedział że to poronienie. U ciebie jest nadzieja. Postaraj się uspokoić. Dopóki rośnie jest nadzieja. Moja spadała.
 
Do góry