reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny te hormony mnie wykoncza. Właśnie mężowi zrobiłam mega awanture i to o co : bo nic nie mówi. Po czym się popłakałam stwierdzając że nie wiem o co mu chodzi....
 
reklama
Od 8 marca trochę minęło, a dziś jak jest? Masz jakieś skurcze albo plamienia? Jeśli nie i dobrze się czujesz to może jeszcze beta się rozkręci. Ja pierwszy wynik bety odebrałam rok temu w walentynki.. Wynosił 184.. Nie sprawdzałam czy przyrasta poszłam do lekarza ale na usg nic nie widział, na drugi dzień dostałam krwawienia i to był niestety koniec. Ale może zrób bete jeszcze raz teraz pod koniec tygodnia? Może już sie rozkrecila :)
Czuję się dobrze, krwawień nie ma co chwilę ganiam do łazienki i sprawdzam.
 
Kiedy kolejna wizyta? Rozumiem przez co przechodzisz. Naprawdę uwierz, że rozumiem. Mi lekarz od razu powiedział że to poronienie. U ciebie jest nadzieja. Postaraj się uspokoić. Dopóki rośnie jest nadzieja. Moja spadała.
21 marzec kolejna wizyta, lekarz powiedział ze bedzie juz wiadomo
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z Waszymi piersiami? Bolą cały czas tak samo? Ja miałam duży obrzęk ale troszkę zmalał. Też macie takie wahania zależne od dnia?
 
Do góry