reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Moj 10 letni syn mial ostatnio takie wielkie żelki węże, pytam czy mi jednego da, on, ze nie, to mi juz w glowie urodzil sie niecny plan, wiec pytam czy dzidziusiowi da. Zgodzil sie, po czym przychodzi i pyta:
Mamo jak duzy jest ten dzidzius?
Ja: No taki jak ziarenko sezamu...
On: To jak on zjadl tego żelka?!
Po czym zmruzyl oczy jak w kreskowce i mowi... JESTES NAJGORSZA :p
[emoji23][emoji23] Podstęp jest czasem najlepszy [emoji23]
 
reklama
Moj 10 letni syn mial ostatnio takie wielkie żelki węże, pytam czy mi jednego da, on, ze nie, to mi juz w glowie urodzil sie niecny plan, wiec pytam czy dzidziusiowi da. Zgodzil sie, po czym przychodzi i pyta:
Mamo jak duzy jest ten dzidzius?
Ja: No taki jak ziarenko sezamu...
On: To jak on zjadl tego żelka?!
Po czym zmruzyl oczy jak w kreskowce i mowi... JESTES NAJGORSZA :p
Padłam [emoji23][emoji23]
 
Moj 10 letni syn mial ostatnio takie wielkie żelki węże, pytam czy mi jednego da, on, ze nie, to mi juz w glowie urodzil sie niecny plan, wiec pytam czy dzidziusiowi da. Zgodzil sie, po czym przychodzi i pyta:
Mamo jak duzy jest ten dzidzius?
Ja: No taki jak ziarenko sezamu...
On: To jak on zjadl tego żelka?!
Po czym zmruzyl oczy jak w kreskowce i mowi... JESTES NAJGORSZA :p
Haha mocne [emoji23] chwile pospalam a na forum takie dobre teksty [emoji16]
 
A ja już sobie kupiłam spodnie ciążowe :D Jak siedzę w pracy 8 godzin przy kompie i jeszcze w aucie dwa razy po 15 min to czuje, jak mnie brzuch uciska, a rozpiac guzika to nie wypada zwłaszcza, ze mam w pokoju samych facetów, przy samych kobitkach pewnie bym to zrobiła ;) Wiec jestem sobie w 6 tygodniu i już łażę (i siedzę) w ciążowych spodniach. Polecam :D
 
A ja już sobie kupiłam spodnie ciążowe :D Jak siedzę w pracy 8 godzin przy kompie i jeszcze w aucie dwa razy po 15 min to czuje, jak mnie brzuch uciska, a rozpiac guzika to nie wypada zwłaszcza, ze mam w pokoju samych facetów, przy samych kobitkach pewnie bym to zrobiła ;) Wiec jestem sobie w 6 tygodniu i już łażę (i siedzę) w ciążowych spodniach. Polecam :D
Chyba też tak zrobie bo już mi głupio rozpinac i zapinac ten guzik, a rajstopy cisną.. Najlepiej jest w domku w najluzniejszych spodenkach :D
 
Słuchajcie,dziś w Lidlu widziałam spodnie ciążowe i bluzki ale cholera nie mogłam pooglądać bo z mamą byłam,
A wyglądały na wygodne
 
A ja już sobie kupiłam spodnie ciążowe :D Jak siedzę w pracy 8 godzin przy kompie i jeszcze w aucie dwa razy po 15 min to czuje, jak mnie brzuch uciska, a rozpiac guzika to nie wypada zwłaszcza, ze mam w pokoju samych facetów, przy samych kobitkach pewnie bym to zrobiła ;) Wiec jestem sobie w 6 tygodniu i już łażę (i siedzę) w ciążowych spodniach. Polecam :D
Ja chodzę w dresach i spodniach z gumką w pasie [emoji23]
 
Dawno nie miałam na sobie spodni z zamkiem i guzikiem, więc nawet nie wiem co i jak z moim brzuchem. Za to piersi mi się mega zmieniły...
 
reklama
Dziewczyny w tamtym tygodniu robiłam betę dwa razy jest slaby przyrost, lekarz powiedzial że jest ciąża ale jej nie widzi i zmartwil sie wynikami z bety hcg 47.9 pierwszy wynik, drugi to 94,1. Wiem ze to bardzo maly przyrost bo pierwaz robiona byla 4 marca a druga 8 marca. Lekaez nastaszyl mnie ze mozw dojsc do poronienia lub ciąży pozamacicznej, kazał powtorzyć. Srasznie się boję ☹️
 
Do góry