reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
U mnie największy objaw to wydęty brzuch. Oprócz tego ból co jakiś czas, lekki jak na okres lub lekkie kłucia. Do zniesienia ale nie powiem czasami się boję, że to zły znak :)
Widzę że nasze objawy są praktycznie identycznie, to samo co do piersi wcześniej pisałaś i wydety brzuch a raczej podbrzusze. Czasem mnie zemdli, no i cały czas zmęczona. Ale to chyba normalne :) ehh czemu to musi trwać aż 9 mscy a my doszukujemy się każdego najmniejszego objawu :)
 
Widzę że nasze objawy są praktycznie identycznie, to samo co do piersi wcześniej pisałaś i wydety brzuch a raczej podbrzusze. Czasem mnie zemdli, no i cały czas zmęczona. Ale to chyba normalne :) ehh czemu to musi trwać aż 9 mscy a my doszukujemy się każdego najmniejszego objawu :)
Jeszcze jak nas sieknie i zaczniemy wszystkie rzygać od 7 miesiąca, to będziemy tylko w kibelku z miska siedzieć. [emoji23][emoji23][emoji23] Wtedy będzie "o matulu!!! Ja już nie chce tych objawów!"
 
Ja to bym spała cały czas a niestety przy 4 latku to nie możliwe... A spodnie też powoli za małe się robią
 
Ja to bym spała cały czas a niestety przy 4 latku to nie możliwe... A spodnie też powoli za małe się robią
Ja nawet nie sprawdzam, chodzę tylko w tych z gumką w pasie [emoji23] tylko u mnie bardziej biegunkowo niż wzdeciowo. Natomiast odbija mi się dosyć solidnie... Powiedziałabym, że nawet bardzo solidnie...
 
Ja 19.03 na 10:) w piątek i poniedziałek idę znowu sprawdzić betę. Dziś nie spałam od 3 w nocy nie umiałam zasnąć i strasznie źle się czułam. Jestem przewrazliwiona więc poleciałam do labu. Wczoraj było 356 dzisiaj po 24h 549. Powinno być minimum 48h odstępu ale na taką wariatkę jak ja to nie ma rady :o
 
Ja to bym spała cały czas a niestety przy 4 latku to nie możliwe... A spodnie też powoli za małe się robią
ahaa, piąteczka! piszę to z łóżka przykryta kocykiem gotowa na drzemke, żeby przetrwać do końca dnia:) to niedługo Będziesz juz miała wesoła gromadke w domu :D śpij z małym w ciągu dnia póki możesz, potem będzie ciężej ;)
 
reklama
Ja nawet nie sprawdzam, chodzę tylko w tych z gumką w pasie [emoji23] tylko u mnie bardziej biegunkowo niż wzdeciowo. Natomiast odbija mi się dosyć solidnie... Powiedziałabym, że nawet bardzo solidnie...
A miesiąc temu się cieszyłam ze spodni rozmiar mniejszych;D to sobie w nich pochodziłam :p
 
Do góry