reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja nawet nie sprawdzam, chodzę tylko w tych z gumką w pasie [emoji23] tylko u mnie bardziej biegunkowo niż wzdeciowo. Natomiast odbija mi się dosyć solidnie... Powiedziałabym, że nawet bardzo solidnie...
Mi jak ostatnio się odbiło i mąż się spojrzał to powiedziałam że to nie ja tylko dziecko [emoji23]
 
Mi jak ostatnio się odbiło i mąż się spojrzał to powiedziałam że to nie ja tylko dziecko [emoji23]
Mój mąż mi ostatnio powiedział, że nie mam tyle jeść. Ja powiedziałam, że to dziecko. A on, że mam nie zwalac na dziecko bo dziecko jest wielkości ziarenka maku [emoji23][emoji23]
 
Mój mąż mi ostatnio powiedział, że nie mam tyle jeść. Ja powiedziałam, że to dziecko. A on, że mam nie zwalac na dziecko bo dziecko jest wielkości ziarenka maku [emoji23][emoji23]
Ci faceci to nic nie rozumieją [emoji23] mój jak ostatnio zarzucal mi że jestem zmęczona cały czas to wyjaśniłam mu ze ja śpię w nocy a dziecko chce w dzień [emoji23]
 
Dzień dobry:) ja co prawda z październikówek, ale z om wypada mi 28.10, więc postanowiłam się z wami przywitać bo blisko granicy;)

Jejku, jak zazdroszczę:) u mnie w tym terminie lekarz nawet nie chciał usg zrobić bo za wcześnie. Ale już jutro zobaczę co i jak u mojej kropeczki
Witaj, rozgosc się kochana [emoji6]
 
Dzień dobry:) ja co prawda z październikówek, ale z om wypada mi 28.10, więc postanowiłam się z wami przywitać bo blisko granicy;)

Jejku, jak zazdroszczę:) u mnie w tym terminie lekarz nawet nie chciał usg zrobić bo za wcześnie. Ale już jutro zobaczę co i jak u mojej kropeczki
Ja jestem po 3 poronieniach także musiał od początku kontrolować
 
Ci faceci to nic nie rozumieją [emoji23] mój jak ostatnio zarzucal mi że jestem zmęczona cały czas to wyjaśniłam mu ze ja śpię w nocy a dziecko chce w dzień [emoji23]
Ha ha [emoji23][emoji23] dobra wymówka. Muszę ją wykorzystać. Ja dziś mówię do męża "nudzę się cały dzień", na to mąż "to czytaj książki, rób cos co ci sprawia przyjemność", na co ja "ale mi się nie chce" [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ha ha [emoji23][emoji23] dobra wymówka. Muszę ją wykorzystać. Ja dziś mówię do męża "nudzę się cały dzień", na to mąż "to czytaj książki, rób cos co ci sprawia przyjemność", na co ja "ale mi się nie chce" [emoji23][emoji23][emoji23]
Z nami teraz to trochę jak z dziećmi [emoji23]
 
Moj 10 letni syn mial ostatnio takie wielkie żelki węże, pytam czy mi jednego da, on, ze nie, to mi juz w glowie urodzil sie niecny plan, wiec pytam czy dzidziusiowi da. Zgodzil sie, po czym przychodzi i pyta:
Mamo jak duzy jest ten dzidzius?
Ja: No taki jak ziarenko sezamu...
On: To jak on zjadl tego żelka?!
Po czym zmruzyl oczy jak w kreskowce i mowi... JESTES NAJGORSZA :p
Mój mąż mi ostatnio powiedział, że nie mam tyle jeść. Ja powiedziałam, że to dziecko. A on, że mam nie zwalac na dziecko bo dziecko jest wielkości ziarenka maku [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry