reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Jest pęcherzyk 0.29cm, lekarz stwierdził że dobrze jak na swój wiek. Dostałam acard, encorton zwiększona dawkę kwasu i za tydzień kontrola
To suepr:)

W ktorym jestes tygodniu i dniu ? (ukonczonym, zebysmy sie dogadaly:D) ja chyba 4t+3d i wlasnie jade do lekarza 300km [emoji85][emoji23] jestem jak dobrze licze 17dpo :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem w ośrodku po przedłużenie l4... Wszyscy kichaja żebym tylko nic nie złapała....
To nie wchodzisz poza kolejnością? Ja ostatnio wchodzilam jako pierwsza u rodzinnego. Przyszła pielęgniarka powiedziała, że jestem w ciąży i mam wchodzić i nie siedzieć w tych zarazkach
 
Witam, można? Gratuluję wam i mam ogromną nadzieję, że do was dołączę a co ważniejsze, zostanę na dłużej u mnie jeszcze nic nie wiadomo na 100%... Staramy się już drugi miesiąc, w poprzednim niestety nic, ale dzisiaj zrobiłam rano test chociaż do spodziewane @ mam jeszcze 5 dni... W pierwszej chwili nic ale chwilkę później pokazała się bardzo słaba druga kreska moja iskierka nadziei się rozpala
 
Witam, można? Gratuluję wam i mam ogromną nadzieję, że do was dołączę a co ważniejsze, zostanę na dłużej u mnie jeszcze nic nie wiadomo na 100%... Staramy się już drugi miesiąc, w poprzednim niestety nic, ale dzisiaj zrobiłam rano test chociaż do spodziewane @ mam jeszcze 5 dni... W pierwszej chwili nic ale chwilkę później pokazała się bardzo słaba druga kreska moja iskierka nadziei się rozpala
Dawaj znac i trzymam kciuki :)
 
To nie wchodzisz poza kolejnością? Ja ostatnio wchodzilam jako pierwsza u rodzinnego. Przyszła pielęgniarka powiedziała, że jestem w ciąży i mam wchodzić i nie siedzieć w tych zarazkach
Coś ty....u mnie czegoś takiego nie ma.... Nie widać brzucha, nie jestem w ciąży... Ledwo na nogach stoję w tych mdłościach a nikt mi nawet miejsca nie ustąpi
 
Coś ty....u mnie czegoś takiego nie ma.... Nie widać brzucha, nie jestem w ciąży... Ledwo na nogach stoję w tych mdłościach a nikt mi nawet miejsca nie ustąpi
U mnie pielęgniarka, która mi dawała wyniki bety to jak się dowiedziała, że jestem w ciąży to powiedziała od razu ze wchodzę bez kolejki bo tak pewnie też bym siedziała w kolejce bo kto na tym etapie widzi że jesteśmy w ciąży. W czwartek idę przedłużać zwolnienie i też nie omieszkam wykorzystać tego
 
reklama
Do góry