reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Idź do rejestracji i powiedz jaka jest sytuacja to może Cie wcisna szybciej
Jedna osoba przede mną. Już Ci co mieli nakaszlec na mnie to i tak to zrobili niestety... A ty masz l4 ze względu na ciężką pracę czy jak? Nie ma dzisiaj mojego lekarza i się zastanawiam czy inny też mi wystawi l4... Praca w promieniowaniu...
 
Witam, można? Gratuluję wam i mam ogromną nadzieję, że do was dołączę a co ważniejsze, zostanę na dłużej u mnie jeszcze nic nie wiadomo na 100%... Staramy się już drugi miesiąc, w poprzednim niestety nic, ale dzisiaj zrobiłam rano test chociaż do spodziewane @ mam jeszcze 5 dni... W pierwszej chwili nic ale chwilkę później pokazała się bardzo słaba druga kreska moja iskierka nadziei się rozpala
Cześć, cześć :) blade kreski ciemnieja zawsze, u mnie też tak było spójrz zdjęcia poniżej :) także chyba już można Ci gratulować :D :* zostań z nami i daj znać jak się sprawa rozwija :)
IMG_20190301_061853.jpeg
IMG_20190311_215605.jpeg
 
Jedna osoba przede mną. Już Ci co mieli nakaszlec na mnie to i tak to zrobili niestety... A ty masz l4 ze względu na ciężką pracę czy jak? Nie ma dzisiaj mojego lekarza i się zastanawiam czy inny też mi wystawi l4... Praca w promieniowaniu...
Ja jestem fizjoterapeutka i w polu magnetycznym często przebywam więc kierowniczka od razu kazała mi pójść na zwolnienie. A ostatnio do cięższych przypadków musiałam jeździć na wizyty domowe czyli trzeba było trochę podzwigac więc nie warto ryzykować
 
Ja jestem fizjoterapeutka i w polu magnetycznym często przebywam więc kierowniczka od razu kazała mi pójść na zwolnienie. A ostatnio do cięższych przypadków musiałam jeździć na wizyty domowe czyli trzeba było trochę podzwigac więc nie warto ryzykować
Ja pracuje w radioterapii, a tam dawki dosyć spore... Niestety dźwigać pacjentów też trzeba, a niektórzy to naprawdę ciężkie przypadki. W dodatku ciężka praca jeśli chodzi o psychikę, a u mnie teraz z psychika krucho...
 
Jedna osoba przede mną. Już Ci co mieli nakaszlec na mnie to i tak to zrobili niestety... A ty masz l4 ze względu na ciężką pracę czy jak? Nie ma dzisiaj mojego lekarza i się zastanawiam czy inny też mi wystawi l4... Praca w promieniowaniu...
A w tym momencie będąc na zwolnieniu szpital może poszukać zastępstwo na moje miejsce więc tym bardziej im na rękę. Zresztą już kogoś ponoć mają
 
Ja pracuje w radioterapii, a tam dawki dosyć spore... Niestety dźwigać pacjentów też trzeba, a niektórzy to naprawdę ciężkie przypadki. W dodatku ciężka praca jeśli chodzi o psychikę, a u mnie teraz z psychika krucho...
Przy radioterapii to już w ogóle l4 bez dwóch zdań.
U nas pod względem psychicznym to ok. Ja tam akurat lubię pracę z ludźmi więc psychicznie mnie to akurat nie wykancza chociaż wiadomo, że bywają różni pacjenci...
 
reklama
Wer.OniA
Kiedy o.m. i kiedy się spodziewasz @
Ja ostatnia 15.02 spodziewam się
A raczej nie spodziewam w weekend
Test robiłam w niedzielę ale jedna krecha jutro znów spróbuje ja niecierpliwa jestem to do weekendu pewnie jeszcze ze dwa zrobię
 
Do góry