reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Czesc, dolaczam :) 2 kreseczki tydzien temu, dzis bylam na becie wynik 972.3 w srode powtorka oby sie powiekszyla! Bo, jestem juz po poronieniu z niewlasciwie dobranych witamin i w 6tyg przestalo bic serduszko.. Lekarz zmieniony takze teraz mysle, ze bedzie dobrze! Wizyta w srode 20.03 lecz stresuje sie juz środowym wynikiem bety
 
reklama
Hej:D 20.03 juz kilka wizyt dziewczyn zaplanowane, oby wszystkie szczęśliwe! :) piekna beta, daj znać w srode jak przyrosla :)
Czesc, dolaczam :) 2 kreseczki tydzien temu, dzis bylam na becie wynik 972.3 w srode powtorka oby sie powiekszyla! Bo, jestem juz po poronieniu z niewlasciwie dobranych witamin i w 6tyg przestalo bic serduszko.. Lekarz zmieniony takze teraz mysle, ze bedzie dobrze! Wizyta w srode 20.03 lecz stresuje sie juz środowym wynikiem bety
 
Ja tak samo wizyta 20tego:)więc czekamy razem :) miejmy nadzieję że wszystko będzie w porządku :)
Czesc, dolaczam :) 2 kreseczki tydzien temu, dzis bylam na becie wynik 972.3 w srode powtorka oby sie powiekszyla! Bo, jestem juz po poronieniu z niewlasciwie dobranych witamin i w 6tyg przestalo bic serduszko.. Lekarz zmieniony takze teraz mysle, ze bedzie dobrze! Wizyta w srode 20.03 lecz stresuje sie juz środowym wynikiem bety
 
Dam znac od razu! Trzymcir kciuki zeby przyrosla.. Juz raz mi sie obnizyla przy poronieniu i nie chcialabym tego powtarzac.. Wlasnie tak czytam wasze posty i duzo dziewczyn ma wizyte na 20tego. Super! Ale sie bedzie tutaj dziać po wizytach
 
Dam znac od razu! Trzymcir kciuki zeby przyrosla.. Juz raz mi sie obnizyla przy poronieniu i nie chcialabym tego powtarzac.. Wlasnie tak czytam wasze posty i duzo dziewczyn ma wizyte na 20tego. Super! Ale sie bedzie tutaj dziać po wizytach
W jakim tyg masz taka bete dość wysoka no ja mam 265,40 hmm
 
reklama
Hejka dziewczyny a ja się martwię bo od dwóch dni mnie brzuch wcale nie boli tylko cycochy bardzo mocno i się schizuje że coś się nieprawidłowo rozwija [emoji51]
 
Do góry