reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

W środę idę do gina pewnie da skierowanie na badania , no niestety ja chodzę na NFZ do ginekologa to nie miałam jeszcze USG dlatego że za wcześnie jeszcze
Ja byłam we wtorek i też gin mówił, że i tak dobrze ze juz pęcherzyk widać ale ze trzeba poczekać cierpliwie żeby było coś więcej widać. 20 marca mam kolejne usg. Strasznie się niecierpliwie
 
reklama
Ja w pracy już powiedziałam bo pracuje w polu magnetycznym i kierowniczka sama kazała mi iść już na l4. Zresztą teraz jeździłam jeszcze dodatkowo do pacjentów na wizyty domowe więc tym bardziej mi kazali iść na wolne żebym nie ryzykowala z żaden sposób
 
Mi lekarz tez powiedział ze duża szansa ze to ciąża właśnie przez to endometrium i powiedział ze pozna owulacja musiała być. Jak u ciebie ciemnieją to niema co się martwić
 
Ja będę musiała powiedzieć od razu bo podnoszę nie raz ciężary,i lipa taka że pracuje z rodzicami
Gdyby nie to poczekalabym do ok 10-12tyg.
 
A biorę Wit.D3 2*2000j.
Jod 200,kwas foliowy i euthyrox
To w trakcie starań a jak zajadę to nam natychmiast się zjawić u endokrynologa z najnowszymi badaniami
 
Dziewczyny a Wit D trzeba suplementowac bo widzę, że dużo z Was bierze. Ja narazie kwas foliowy tylko biorę, a o ewentualne Wit chciałam gina się zapytać, ale może rzeczywiście jeszcze ta Wit D będę brać :)
 
reklama
Gr
Hej:D dołączam do Was [emoji4][emoji3590]

Jestem po in vitro:) 24 lutego mialam punkcje i 1 marca transfer, wiec trzeba liczyc jakby 10 lutego ostatnia miesiączka [emoji4]

11dni po punkcji (czyli owulacji) hcg 43.3 :)
13dpo wczoraj hcg 139,5 [emoji3590]

Powodzenia dla wszystkich [emoji3590][emoji182]
Gratulacje i witaj w naszym gronie. Trzymam kciuki za nas wszystkie. Moje beta hcg 720,9, aż szoku doznałam
 
Do góry