reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ubierz ciepłe skarpety zrób nasiadowke
Kup żurawinę suszona ewa.herbate lub sok
I sprawdź urosept możliwe że można bo jest ziołowy
Herbatę i sok sprawdź skład żeby było możliwie jak najwięcej żurawiny
 
reklama
Dziewczyny na domiar złego dostałam zapalenia pęcherza.. A z tego co słyszałam w ciąży nie można furaginy. Jestem podłamana
Spokojnie. Miałam zapalenie pęcherza i Krwiomocz jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży. Brałam żurawine, urosept i witaminę C. Dużo pij i dużo sikaj. Wtedy bakterie się nie namnazaja
 
Właśnie zrobiłam herbatkę z żurawiny z apteki i wzięłam jedną tabletkę Uroseptu. Ma co prawda w składzie pietruszkę która nie jest zalecana ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
 
Właśnie zrobiłam herbatkę z żurawiny z apteki i wzięłam jedną tabletkę Uroseptu. Ma co prawda w składzie pietruszkę która nie jest zalecana ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Ja miałam taki stan zapalny, że miałam leukocyty 900 a krew w moczu ponad 8000. Lekarz zalecił furagina, twierdząc że jest bezpieczna
Nie posluchalam. Brałam. Urosept 2 razy po 2 tabletki dziennie i 2 tabletki żurawiny a do tego WITAMINĘ C lewoskrętna. Czytałam w necie, że kobiety w ciąży właśnie biorą urosept. Przeszło mi po tygodniu. Bardziej zaszkodzi niewyleczona infekcja
 
Ja miałam taki stan zapalny, że miałam leukocyty 900 a krew w moczu ponad 8000. Lekarz zalecił furagina, twierdząc że jest bezpieczna
Nie posluchalam. Brałam. Urosept 2 razy po 2 tabletki dziennie i 2 tabletki żurawiny a do tego WITAMINĘ C lewoskrętna. Czytałam w necie, że kobiety w ciąży właśnie biorą urosept. Przeszło mi po tygodniu. Bardziej zaszkodzi niewyleczona infekcja

Teraz zastanawiam się czy te żółte siuśki to też nie jest zasługa witamin.. No ale jakieś drobne szczypanie też się pojawiło więc wolę dmuchać ma zimne
 
nie wiem czy to bezpieczne w ciąży ale mi kiedyś ulżył dobrze ciepły termofor przykładany na podbrzusze. Chociaż w ciąży to pewnie nie bardzo skoro nawet gorące kąpiele są zabronione
 
Teraz zastanawiam się czy te żółte siuśki to też nie jest zasługa witamin.. No ale jakieś drobne szczypanie też się pojawiło więc wolę dmuchać ma zimne
Ja odczuwalam straszny ból przy siusianiu. Najgorzej bolało jak kończyłam siusiac. Całe szczęście przeszło. Furaginy nie odwazylabym się wziąć, ale urosept ma działanie dosyć delikatne.
 
nie wiem czy to bezpieczne w ciąży ale mi kiedyś ulżył dobrze ciepły termofor przykładany na podbrzusze. Chociaż w ciąży to pewnie nie bardzo skoro nawet gorące kąpiele są zabronione
Termoforek raczej nie, tak samo wlasnie jak mowisz o kapielach a nawet cieple podgrzewanie foteli w aucie zabronione :)
 
reklama
Do góry