reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Witaj. To mamy razem wizytę 20 marca!! To teraz będzie nam raźniej czekaj. Mój pęcherzyk z 5 marca miał 4,3 mm, więc to był 4-5 tydzień. Czekam na wizytę z niecierpliwością.
Uff Anastka_92 teraz będzie raźniej :) trzymam kciuki za Twoja wizyte i proszę o to samo :) moja ginekolog nie podała mi jeszcze wymiarów pęcherzyka, powiedziała że jest "spory" i tyle.. Ale z wyników tez wychodzi na podobny tydzień :) trzeba czymś zająć myśli i jakoś przetrwać do 20tego :D
 
Uff Anastka_92 teraz będzie raźniej :) trzymam kciuki za Twoja wizyte i proszę o to samo :) moja ginekolog nie podała mi jeszcze wymiarów pęcherzyka, powiedziała że jest "spory" i tyle.. Ale z wyników tez wychodzi na podobny tydzień :) trzeba czymś zająć myśli i jakoś przetrwać do 20tego :D
Damy radę. W końcu zostało tylko 9 dni!! Na którą masz wizytę? Trochę się denerwuje, ale póki co również bez plamien, krwawien i niepokojących objawów. Narazie jest spokojnie. A u Ciebie?
 
Damy radę. W końcu zostało tylko 9 dni!! Na którą masz wizytę? Trochę się denerwuje, ale póki co również bez plamien, krwawien i niepokojących objawów. Narazie jest spokojnie. A u Ciebie?
Mam na 10.30 więc dosyć wcześnie a Ty? :) też bez żadnych złych objawów, same dobre czyli wrażliwe powiększone piersi, apetyt jak na okres i odpycha mnie kawa która piłam wcześniej litrami i czuję się zmęczona caaaly czas;) tylko niepokoi mnie to że tak szybko widać u mnie brzuszek.. Znaczy jestem bardzo szczupła, nie mogłam nigdy przytyć i teraz całe podbrzusze jest znacznie większe i takie hmm twardsze a czasami miękkie ale cały czas powiększone. Nie wiem czy jest się czym obawiać... A no i przyjmuje luteine ze względu na wcześniejsze 2 poronienia :(
 
Mój okres też 31.01 ale beta w sobotę wynosiła tylko 170 :( jestem po jednym poronieniu, teraz niecierpliwie czekam na wyniki z dzisiaj
U mnie we wtorek była 30.00, Om 03.02. Dzisiaj byłam powtórzyć betę.

Modlę się o przyrost!

Zrobiłam dzisiaj kolejny test, kreska ciemnieje ale powoli [emoji110]
 
Mam na 10.30 więc dosyć wcześnie a Ty? :) też bez żadnych złych objawów, same dobre czyli wrażliwe powiększone piersi, apetyt jak na okres i odpycha mnie kawa która piłam wcześniej litrami i czuję się zmęczona caaaly czas;) tylko niepokoi mnie to że tak szybko widać u mnie brzuszek.. Znaczy jestem bardzo szczupła, nie mogłam nigdy przytyć i teraz całe podbrzusze jest znacznie większe i takie hmm twardsze a czasami miękkie ale cały czas powiększone. Nie wiem czy jest się czym obawiać... A no i przyjmuje luteine ze względu na wcześniejsze 2 poronienia :(
Ja mam na 18:30 wizytę. U mnie też wrażliwe piersi, ciągnie podbrzusze, z apetytem różnie raz większy raz wcale, czasami mdłości, zmęczona też jestem cały czas. Będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Twoje maleństwo na pewno rozwija się bardzo dobrze
 
reklama
Do góry