reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja mam na 18:30 wizytę. U mnie też wrażliwe piersi, ciągnie podbrzusze, z apetytem różnie raz większy raz wcale, czasami mdłości, zmęczona też jestem cały czas. Będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Twoje maleństwo na pewno rozwija się bardzo dobrze
O no to ja już po będę myślała jak tam u Ciebie :) będzie dobrze, póki co musimy odpoczywać i dbać o siebie do tego czasu :)
 
reklama
O no to ja już po będę myślała jak tam u Ciebie :) będzie dobrze, póki co musimy odpoczywać i dbać o siebie do tego czasu :)
Wierzę, że bedzie wszystko dobrze. Moja poprzednia ciąża skończyła się bardzo wcześnie, nie zobaczyłam na usg jeszcze nic bo beta była 33 a po 48h przyrosla tylko do 35...nastapilo poronienie. Teraz beta wyszła 720,9 [emoji44][emoji6]
 
Wierzę, że bedzie wszystko dobrze. Moja poprzednia ciąża skończyła się bardzo wcześnie, nie zobaczyłam na usg jeszcze nic bo beta była 33 a po 48h przyrosla tylko do 35...nastapilo poronienie. Teraz beta wyszła 720,9 [emoji44][emoji6]
O bardzo mi przykro :( uwierz, że wiem co czujesz.. Przeżyłam podobna sytuację dwa razy. Z tym, że po drugim razie miałam zabieg lyzeczkowania bo było troche później ale zarodka nie było widać do samego końca, sam pęcherzyk. A robiłaś sobie badania po tej sytuacji? Znasz przyczynę? U mnie winny był za niski progesteron dlatego teraz muszę cały czas luteine przyjmować, ale już jest w normie :)
 
Czy Was dziewczyny też tak boli brzuch i podbrzusze na dole martwie się lekarz dopiero w piątek : (
Moja beta hcg 265,50 dzis powtórzę zobacze czy przerasta prawidłowo ehhh...
 
reklama
Czy Was dziewczyny też tak boli brzuch i podbrzusze na dole martwie się lekarz dopiero w piątek : (
Moja beta hcg 265,50 dzis powtórzę zobacze czy przerasta prawidłowo ehhh...
Hmm nie wiem jak opisać ten "ból" ale jest inny od miesiaczkowego. U mnie albo wcale go nie ma albo jak jest to raczej całe podbrzusze jakby ciągnęło i pobolewalo lekko ale jest to ból łagodny. Każdy ma inne odczucie bólu i myślę że nie powinnaś się martwić bo te bóle z tego co słyszałam są normalne, gorzej jak towarzyszą im silne skurcze, plamienia i zwiększa się temperatura ciala. Mierzylas sobie przez ostatnie dni temperaturę?
 
Do góry