reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja też mam na usg napisane 5tydzien i 1 dzień plus minus 10 dni i też miałam tylko pęcherzyk. Pęcherzyk miał 4,3mm więc wiek się zgadza. Musimy wierzyć że będzie dobrze. Mnie coraz bardziej bolą piersi i ciągnie mnie brzuch. Mam nadzieję że to dobry znak. Niech maleństwo rośnie zdrowo

Mnie tez boli brzuch i piersi a o 16 jest moja pora drzemki, wszystko identycznie jak w poprzednich ciążach. Nawet głowa mnie boli o wiele za często, tak jak wtedy ;) Trzymam kciuki za nas wszystkie, oby do 12 tc a potem to już z górki ;)
 
reklama
Mnie tez boli brzuch i piersi a o 16 jest moja pora drzemki, wszystko identycznie jak w poprzednich ciążach. Nawet głowa mnie boli o wiele za często, tak jak wtedy ;) Trzymam kciuki za nas wszystkie, oby do 12 tc a potem to już z górki ;)
Ja myślę, że jak brzuszek nas boli to to znaczy że zarodek ładnie rośnie, pęcherzyk też i macica się powiększa stopniowo. Gdyby nie rosło to byśmy nic nie czuły
 
N.J. u mnie w 5+2 NIC nie bylo widac! Totalnie NIC. A poltora tyg. pozniej biło juz piekne serce. Nie zamartwiaj sie!
 
Dzięki dziewczyny! [emoji8]Wiecie jak podnieść na duchu! Lepiej spokojnie czekać do następnego usg zamiast snuć czarne scenariusze :) Wrzucę sobie zaraz z mężem jakiegoś starego Star Treka i przestane myśleć W OGÓLE. Tylko muszę małe rojbry zmusić do pójścia spać jakoś...
 
Dzięki dziewczyny! [emoji8]Wiecie jak podnieść na duchu! Lepiej spokojnie czekać do następnego usg zamiast snuć czarne scenariusze :) Wrzucę sobie zaraz z mężem jakiegoś starego Star Treka i przestane myśleć W OGÓLE. Tylko muszę małe rojbry zmusić do pójścia spać jakoś...
Na Paramount jest piękny film teraz,, Zakleci w czasie ". Polecam [emoji4]
 
Dziewczyny ale mnie już stres ogarnia przed jutrzejszą wizyta, a obiecywalam sobie ze podejdę na spokojnie....
Wiem co czujesz, mam to samo a wizyta dzien później we wtorek...
U nas wczoraj na kolacje zamówiliśmy pizze(która zresztą uwielbiam) zjedliśmy i po kilku minutach wylądowała w toalecie [emoji23]
Ojoj to zaczynaja się wam "przyjemnosci" ciazowe :D ktory jesteś tydzien? Ja jutro zaczynam 5 tydzień wiec drugi miesiac [emoji3590][emoji3590] jak to brzmi [emoji16]
Mam dokładnie to samo! Już wszystkim powiedziałam, bo poprzednie dwie ciąże takie bezproblemowe były, a potem wpadł mi w łapy artykuł o pustym jaju i schizuję :/ Na badaniu w 5 tyg. 1 dzień było widać tylko pęcherzyk ciążowy i jeszcze lekarka powiedziała, ze ciąża jest pewnie młodsza (co zreszta sama jej zasugerowałam bo wiem, ze seks bez zabezpieczenia był najwcześniej 5 dni po owulacji wyliczonej wyłącznie z terminu miesiączki), no i teraz mam film, ze pod koniec marca nie będzie serduszka :(
Ja też mam na usg napisane 5tydzien i 1 dzień plus minus 10 dni i też miałam tylko pęcherzyk. Pęcherzyk miał 4,3mm więc wiek się zgadza. Musimy wierzyć że będzie dobrze. Mnie coraz bardziej bolą piersi i ciągnie mnie brzuch. Mam nadzieję że to dobry znak. Niech maleństwo rośnie zdrowo
Dziewczynki, jak piszecie 5t plus 1 dzien to macie na mysli taki zaczety tydzien? Czy ukonczony? Bo ja pelne 4 tygodnie temu zaczelam jakby ostatnia miesiaczke, to dzis jedna apka pokazuje mi 4+1 inna 4+0 a inna 5+1 (bo tam gdzie 4 to ukonczone, a ty gdzie 5 to "bieżący" tydzien)

Punkcja 24.02, czyli "ostatnia miesiaczka" jakby 10. 02, tak to sie liczy?
We wtorek mam sie pokazać w klinice czy wszystko ok,

Jak to sie sie mowi w takim razie? [emoji23] jak we wtorek będę na wizycie to bede w 4+2 4+3 czy 5+2 [emoji12][emoji12] lekarze chyba uzywaja ukończonych czyli 4 plus cos tam?
 
Wiem co czujesz, mam to samo a wizyta dzien później we wtorek... Ojoj to zaczynaja się wam "przyjemnosci" ciazowe :D ktory jesteś tydzien? Ja jutro zaczynam 5 tydzień wiec drugi miesiac [emoji3590][emoji3590] jak to brzmi [emoji16]Dziewczynki, jak piszecie 5t plus 1 dzien to macie na mysli taki zaczety tydzien? Czy ukonczony? Bo ja pelne 4 tygodnie temu zaczelam jakby ostatnia miesiaczke, to dzis jedna apka pokazuje mi 4+1 inna 4+0 a inna 5+1 (bo tam gdzie 4 to ukonczone, a ty gdzie 5 to "bieżący" tydzien)

Punkcja 24.02, czyli "ostatnia miesiaczka" jakby 10. 02, tak to sie liczy?
We wtorek mam sie pokazać w klinice czy wszystko ok,

Jak to sie sie mowi w takim razie? [emoji23] jak we wtorek będę na wizycie to bede w 4+2 4+3 czy 5+2 [emoji12][emoji12] lekarze chyba uzywaja ukończonych czyli 4 plus cos tam?
A obserwujecie wydzielinę z pochwy? Jaka ma barwę u Was? To moja pierwsza ciąża i nie wiem, co jest normalne a co nie...
 
Wiem co czujesz, mam to samo a wizyta dzien później we wtorek... Ojoj to zaczynaja się wam "przyjemnosci" ciazowe :D ktory jesteś tydzien? Ja jutro zaczynam 5 tydzień wiec drugi miesiac [emoji3590][emoji3590] jak to brzmi [emoji16]Dziewczynki, jak piszecie 5t plus 1 dzien to macie na mysli taki zaczety tydzien? Czy ukonczony? Bo ja pelne 4 tygodnie temu zaczelam jakby ostatnia miesiaczke, to dzis jedna apka pokazuje mi 4+1 inna 4+0 a inna 5+1 (bo tam gdzie 4 to ukonczone, a ty gdzie 5 to "bieżący" tydzien)

Punkcja 24.02, czyli "ostatnia miesiaczka" jakby 10. 02, tak to sie liczy?
We wtorek mam sie pokazać w klinice czy wszystko ok,

Jak to sie sie mowi w takim razie? [emoji23] jak we wtorek będę na wizycie to bede w 4+2 4+3 czy 5+2 [emoji12][emoji12] lekarze chyba uzywaja ukończonych czyli 4 plus cos tam?
Według mojej wiedzy jak miałas ostatnia miesiączkę 10.02 to dzisiaj jesteś 4+0 a we wtorek będziesz w 4+2. Już dzisiaj pisaliśmy o mamieginekolog ona na pewno o tym kiedyś artykuł pisała więc warto wejść i poczytać
 
W mojej aplikacji dziś mam 4t6d
Wiem co czujesz, mam to samo a wizyta dzien później we wtorek... Ojoj to zaczynaja się wam "przyjemnosci" ciazowe :D ktory jesteś tydzien? Ja jutro zaczynam 5 tydzień wiec drugi miesiac [emoji3590][emoji3590] jak to brzmi [emoji16]Dziewczynki, jak piszecie 5t plus 1 dzien to macie na mysli taki zaczety tydzien? Czy ukonczony? Bo ja pelne 4 tygodnie temu zaczelam jakby ostatnia miesiaczke, to dzis jedna apka pokazuje mi 4+1 inna 4+0 a inna 5+1 (bo tam gdzie 4 to ukonczone, a ty gdzie 5 to "bieżący" tydzien)

Punkcja 24.02, czyli "ostatnia miesiaczka" jakby 10. 02, tak to sie liczy?
We wtorek mam sie pokazać w klinice czy wszystko ok,

Jak to sie sie mowi w takim razie? [emoji23] jak we wtorek będę na wizycie to bede w 4+2 4+3 czy 5+2 [emoji12][emoji12] lekarze chyba uzywaja ukończonych czyli 4 plus cos tam?
 
reklama
Mi apka pokazuje skończone, czyli dzisiaj jestem 5 w 5 d a ostatnia miesiączka 29.01. Myślałam, ze powinnam rozumieć to jako ze jestem w 6 tyg. ale okazało się, ze usg i gin tez operują tymi skończonymi bo jak w środę byłam na usg to mam na nim napisane 5w1d.
 
Ostatnia edycja:
Do góry